Sterntaler kokybė lygu tvarumas!

Sterntaler gamina iš atrinktų, kokybiškų ir sertifikuotų medžiagų. Dėl to sukurtus rūbelius galima dėvėti ne vienerius metus. Dažnai dėvėdami tuos pačius Sterntaler rūbelius, kepures, miegmaišius, net kojinaites! užauga broliai ir sesės:)

Aukšta kokybė prižiūrima visame gamybos procese: naudojami be chemikalų auginti pluoštai, audiniai dažomi saugiais, nealergizuojančiais dažais, daugelis prekių gaminamos iš organiškai augintos žaliavos, prekės gaminamos tik sertifikuotose, saugią darbo aplinką, užtikrinančiose gamybos įmonėse. Dėl visų šių aukštą prekių kokybę užtikrinančių procesų, galutinė kaina dažnai yra didesnė. Tačiau kokybiškai pagamintos prekės tarnauja kur kas ilgiau. Jos yra ilgaamžiškesnės, tai reiškia tvaresnės.

Produktų tavrumas ypač svarbu stengiantis mažinti taršą. Pirkdami mažiau, gyvensime tvariau 

 

Organinio turinio standartas (OCS) – tai sertifikatas, leidžiantis gamintojams nurodyti tikslią organinių medžiagų dalį gaminyje ir sekti žaliavą nuo pradinio šaltinio iki galutinio produkto. Atsekamumas garantuojamas. https://textileexchange.org/standards/organic-content-standard/

Organinė medvilnė - medvilnė, kuri yra sertifikuota auginti nenaudojant jokių sintetinių žemės ūkio chemikalų, tokių kaip trąšos ar pesticidai. Tekstilė iš šios medvilnės ypatingai minkšta ir gerai priglundanti.

Organinė medvilnė – auginama nenaudojant cheminių trąšų ir nėra genetiškai modifikuota.

Pasaulinis ekologiškos tekstilės standartas (GOTS)  Standartas kelia griežtus aplinkosaugos reikalavimus visose tekstilės gamybos stadijose ir ir kartu reikalauja atitikti socialinius kriterijus, kurie yra pagrįsti Tarptautinės darbo organizacijos (TDO) standartais. Šis standartas draudžia vaikų ir priverstinį darbą, darbuotojams turi būti suteikta saugi darbo aplinka ir mokamas atlyginimas. Siekiant užtikrinti standartų laikymąsi – patikrinimai vykdomi visose tekstilės gamybos stadijose. Global Organic Textile Standard "GOTS"

 

„Oeko-Tex 100“ Juo ženklinama tik tekstilė. Šiuo ženklu patvirtinama, kad gaminių pluoštams išauginti, apdoroti ir pagaminti nenaudojama pesticidų, tikrinamas sunkiųjų metalų ir fenolių kiekis, audiniai nedažomi alergiją galinčiais sukelti dažais, nenaudojamas formaldehidas (arba jo randama tik pėdsakų), nėra organinių chloro junginių. Oeko-Tex

 

Šiuo logotipu ženklinami gaminiai, kurių medžiagos apsaugo nuo tiesioginių UV spindulių. 

Tekstilės apsaugos nuo UV faktorius leidžia įvertinti tekstilės apsaugą nuo UV spindulių, atsižvelgiant į saulės šviesos spektrinę sudėtį ir žmogaus odos jautrumą.

Žemiau išvardyti standartai aprašo naujos būklės tekstilės apsaugos nuo UV spindulių savybes be naudojimo ir nusidėvėjimo. Priklausomai nuo nustatyto tekstilės UV apsaugos faktoriaus, apsauga nuo UV spindulių priskiriama „Minimali (UV 15), „Gera“ (UV 30) arba „Puiki“ (UV 50, 50+).

Bandymo kriterijai: naujos būklės tekstilės gaminių UV apsaugos faktoriaus testavimas atliekamas pagal Australijos/Naujosios Zelandijos standartą (AS/NZS 4399), Europos standartą (DIN EN 13758-1) ir/arba Amerikos standartą (AATCC TM 183).  UV apsauga

Asociacija Spiel gut Arbeitsausschuss Kinderspiel + Spielzeug el. V („Geras žaislas”) iš Ulmo Vokietijoje, tikrina bei vertina žaislus. Ji taip pat pateikia informaciją apie žaidimo svarbą ugdant vaikų fizinius, socialinius bei psichologinius gebėjimus. Darbo komitetą sudaro apie 40 ekspertų iš įvairių sričių, tokių kaip: švietimas, psichologija, sociologija, medicina, dizainas, inžinerija ir kitų. Ekspertų grupės reguliariai susitinka, kad išrinktų ir rekomenduotų gerus žaislus. Atrinkti žaislai išbandomi su vaikais ir yra vertinami pagal griežtus kriterijus. Kokybės patvirtinimo ženklu “Spiel Gut” (geras žaislas) yra  žymimi tik mokomieji žaislai. 

 

Tai privalomas ženklas Europos Sąjungoje parduodamiems žaislams. CE ženklu pažymėti produktai atitinka Europos žaislų saugos standartą EN 71. CE ženklas yra ne testavimo, o kokybės reikalavimų atitikimo ženklas.

Sterntaler žaislų gamybos įmonės sertifikuojamos ICTI Ehtical Toy programą. ICTI programa apibrėžia darbo sąlygas Azijos gamybinėse vietose. „Sterntaler“ prioritetas – saugumas ir kokybė, ICTI programos kriterijus galite rasti čia: https://www.ethicaltoyprogram.org/en/

Business Social Compliance Initiative (BSCI) – tai iniciatyva, kuria siekiama pagerinti darbo sąlygas visame pasaulyje. Sterntaler yra BSCI narys, todėl mūsų tiekėjai gali būti audituojami pagal kodeksą. BSCI standartas yra tarptautiniu mastu pripažintas socialinės atskaitomybės standartas, užtikrinantis etikos laikymąsi tiekimo grandinėje; BSCI standarto laikymasis apsaugo tiekimo grandinę nuo žmogaus teisių pažeidimo; BSCI standartas yra pagrįstas tarptautinėmis konvenkcijomis: Visuotine žmogaus teisių deklaracija, Vaikų teisių ir verslo principais, JT pagrindiniais verslo ir žmogaus teisių principais, EBPO gairėmis, JT Pasaulinio susitarimo ir Tarptautine darbo organizacija (TDO) principais. BSCI elgesio kodekso reikalavimus galite rasti čia: amfori BSCI

 

Norų sąrašas Meniu 0 0 €
Į viršų