Kepurės kūdikiams

viso iš 118 prekių
UV 50+ -30% Vaikiška kepurė su raišteliais ir snapeliu 1
UV 50+ -30% Vienspalvė vaikiška kepurė su kaklo apsauga Ryški rožinė 745
UV 50+ -30% Vienspalvė vaikiška kepurė su kaklo apsauga Alyvinė 660
UV 50+ -30% Vienspalvė vaikiška kepurė su kaklo apsauga Lelijų rausva 724
UV 50+ -30% Vienspalvė vaikiška kepurė su kaklo apsauga Švelni kreminė 935
UV 50+ -30% Vienspalvė vaikiška kepurė su kaklo apsauga 767 Rausva
UV 50+ -30% Vienspalvė vaikiška kepurė su kaklo apsauga Prigesinta rožinė 835

Kepurės kūdikiams

Naujagimiai ir kūdikiai, kurie yra patys jautriausi, trapiausi ir dar negalintys išsakyti savo poreikių, sulaukia neabejotinai daugiausiai tėvelių dėmesio bei rūpesčio. Kalbant apie šiuos mažylius, paprastų sprendimų nėra. Drabužėliai, o ypač – kepurės kūdikiams, apgaubiančios mažylį jaukia šiluma, saugančios nuo kaitrios saulės, vėjo ar kitų nemalonių aplinkos veiksnių – ne išimtis.

„Sterntaler“ savo pirkėjams siūlo įvairių modelių, skirtingiems metų laikams tinkančias, iš natūralių audinių pasiūtas kepurytes kūdikiams, kurias dėvėdami, mažyliai ne tik labai žaviai atrodo, bet, svarbiausia, jaučiasi patogiai. 

Ar kūdikių kepurės – tik dėvėjimui lauke reikalinga garderobo detalė? 

Nesvarbu, kokiu metų laiku į pasaulį ketina atkeliauti Jūsų mažasis stebuklėlis, kepurytės kūdikiams – vienas tų pirkinių, be kurio, ruošiant naujagimio kraitelį, tėveliai neapsieina. Klausimas, ar kepurė naujagimiams yra reikalinga ne tik lauke, bet ir būnant patalpoje, sulaukia skirtingų nuomonių. Visgi, daugelis specialistų, atkreipdami dėmesį, jog maždaug iki 6 mėnesių amžiaus mažylių organizmas dar nėra pajėgus savo kūno temperatūros reguliuoti pats, rekomenduoja uždėti mažyliui kepurėlę ir būnant viduje. Ypač – rudenį ir žiemą. Juk būtent per galvytės odą mažylis netenka daugiau nei pusės kūno sukauptos šilumos. Tad, esant žemesnei temperatūrai, kūdikėlis, nedėvėdamas kepurėlės, gali greitai sušalti.

Neretai naujagimių ausytės būna neįprastos formos, pavyzdžiui, atlėpusios. Pasak specialistų, kepurėlės, švelniai apgaubiančios ausytes, atlieka svarbų vaidmenį, siekiant paskatinti taisyklingą ausyčių formavimąsi. Tai – dar vienas argumentas, dėl kurio pirmaisiais mėnesiais kepurėlės kūdikiams rekomenduojamos ne tik lauke, bet ir viduje. 

Kepurės kūdikiams – mažylių garderobo detalė, reikalinga ištisus metus

Lauko kepurės kūdikiams vienareikšmiškai reikalingos visais metų laikais. Žinoma, priklausomai nuo konkretaus sezono ir tuo metu vyraujančių oro sąlygų, skiriasi ir vaikiškų kepurėlių atliekama funkcija, jų medžiaga, modelis. Pavasarinės ir rudeniui skirtos kepurytės kūdikiams, saugančios mažylių galvytes ir ausytes nuo vėsaus oro bei žvarbesnio vėjelio, yra siuvamos iš dvigubo trikotažinio audinio. Kai kurie šiam sezonui skirtų kepurėlių modeliai yra dvipusiai. Išvertus kepurytę į kitą pusę, mažylį galėsite papuošti jau kitaip atrodančiu galvos apdangalu!

Vasarą visiems vaikučiams yra reikalingas galvos apdangalas nuo saulės. Patiems mažiausiems, dar neturintiems plaukučių, tiesioginiai saulės spinduliai yra itin pavojingi. Neuždengus galvytės, kyla odelės nudegimo grėsmė. Vasarai skirtos „Sterntaler“ kepurytės pasižymi labai svarbia funkcine savybe – apsauga nuo tiesioginių UV spindulių, siekiančia nuo 15 iki 50+. Kuo didesnis skaičius yra nurodytas kepurytės aprašyme, tuo efektyvesnė apsauga nuo galimos tiesioginių UV spindulių žalos Jūsų mažyliui yra garantuojama.

Nuo „besikandžiojančių“ saulės spinduliukų saugo ne tik unikalios sudėties audinys, bet ir tam tikri sprendimai, pasitelkti, modeliuojant vasarines „Sterntaler“  kepures kūdikiams. Berniukų kepurytės turi snapelius, o mergyčių skrybėlaitės – bryliukus, apsaugančius veiduką nuo saulės. Kai kuriuose kepuryčių modeliuose yra trumpesnė arba ilgesnė kakliuko apsauga, sauganti jautrią mažylių odelę.

Vasariniai „Sterntaler“ kūdikėliams skirtų kepuryčių modeliai išsiskiria ir dar viena unikalia savybe – „paslėptomis ausytėmis“, pridengiančiomis mažylių ausytes vėjuotą dieną.

Šiltos, žiemai skirtos „Sterntaler“ kepurytės kūdikiams dažniausiai turi jautriai odelei malonų šiauštos medvilnės pamušalą. Merino vilnos žieminės kepurytės – dar vienas populiarus pasirinkimas „Sterntaler“ pirkėjų tarpe. Neabejojame: netgi rūpestingos močiutės sutiktų, jog jų su meile megztos vilnonės kepurytės nusileidžia šios rūšies vilnos gaminiams, vertinamiems dėl švelnumo, puikių šiluminių savybių, antibakterinio poveikio, efektyvaus drėgmės sugėrimo ir pašalinimo. Merino vilnos kepurė-šalmas kūdikiui, tinkantis (priklausomai nuo galvytės apimties) mažyliams nuo 6 mėnesių, vertinamas ne tik dėl išskirtinių šio audinio savybių, bet ir modelio ypatybių. Tai yra – gero prigludimo, galvos, kaklo bei veiduko apsaugos nuo šalčio, patogaus uždėjimo.

Kiti kriterijai, svarbūs renkantis patogiausias kepurytes kūdikiams?

Dydis

Prie kiekvieno kūdikiams skirtos kepurytės, siūlomos „Sterntaler“ asortimente modelio, rasite pateiktą ir dydžių lentelę. Atidžiai ja vadovaukitės, rinkdamiesi geriausiai Jūsų mažyliui tinkantį kepurėlės dydį. Tai – pagrindinis kriterijus, nulemsiantis, ar kūdikėliui galvos apdangalas bus komfortiškas, ar, priešingai, sukels neigiamas emocijas ir nenorą nešioti kepurės.

„Sterntaler“ pirkėjai gali rinktis kepurėlės, tinkančias kūdikėliams nuo pat pirmųjų dienų iki (priklausomai nuo galvytės apimties) 9 mėnesių amžiaus. O, mažyliui ūgtelėjus, kviečiame apsižvalgyti vyresniems vaikučiams bei paaugliams skirtame kepurių asortimente. Jame esančius kepurių modelius, funkcionalumo bei estetikos atžvilgiu, stengiamės pritaikyti prie individualių, su vaiko amžiumi besikeičiančių poreikių.

Patogumas

Žinoma, kepurytės dydis – ne vienintelis kriterijus, lemiantis, ar ši mažyliui bus patogi. Kurdami ir siūdami patiems mažiausiems mūsų pirkėjams skirtus kepuryčių modelius, įgyvendinome sprendimus, užtikrinančius maksimalų komfortą. Jųužpakalinėje dalyje nėra siūlės, galinčios nuspausti gulinčio mažylio galvytę. Visi modeliai pasiūti taip, jog idealiai priglustų prie ausyčių bei neužkristų ant akyčių. O tai, kaip žinia, nepatinka net kantriausiam mažyliui! Jei visgi Jūsų mažylis nenori „susidraugauti“ su kepuryte, rinkitės modelius, turinčius raištelius.

Stilius

Pirmieji kūdikio gyvenimo metai – tas laikotarpis, kai tėveliai dar turi laisvę spręsti, kaip atrodys mažylis. Pasinaudokite tuo, rinkdamiesi sau mieliausią kepurėlę mergytei ar berniukui! Plačiame mūsų asortimente rasite tiek vienspalvių ar žaismingais elementais dekoruotų kepurėlių kasdienai, tiek ir ryškesnių, žaismingai atrodysiančių nuotraukose ar puošnių, puikiai tinkančių tokioms išskirtinėms dienoms, kaip, pavyzdžiui, krikštynos.

Pavasarinės kepurės kūdikiams: mūsų pavasarinės kepurės kūdikiams yra sukurtos su ypatingu dėmesiu patogumui ir komfortui, užtikrinant geriausią prigludimą prie ausyčių ir veiduko.

Vasarinės kepurės kūdikiams: vasarą būtina apsaugoti mažuosius nuo intensyvių saulės spindulių, todėl mūsų vasarinės kepurės kūdikiams pasižymi ne tik stiliaus, bet ir saugumo aspektais, suteikdamos jums ramybę ir užtikrinant optimalų apsaugos lygį nuo kenksmingų saulės spindulių. Kepurės nuo saulės kūdikiams yra sukurtos su specialia UV apsauga, šių kepurių medžiagos yra testuojamos, kad  suteiktų maksimalią apsaugą nuo saulės žalos.

Rinkdamiesi „Sterntaler“ kepurę savo kūdikiui, galite būti tikri, kad ne tik atrodysite žavingai, bet ir suteiksite mažyliui maksimalų komfortą ir saugumą bet kuriuo metų laiku.

Susipažinti su „Sterntaler“ kūdikiams skirtų kepurėlių ir kitų vaikiškų prekių asortimente ir išsirinkti geriausiai poreikius atitinkančią prekę galite tiek internetu, tiek fizinėse mūsų prekybos vietose.

 

Filtrai Norų sąrašas Meniu 0 0 €
Į viršų