Ropojimo pėdkelnės

viso iš 32 prekių

Ropojimo pėdkelnės su gumos burbuliukais  ant keliukų, kelties ir padukų apsaugo nuo paslydimų ropojant ar stojantis.

 

-30% Antkeliai ropojimui Rožinė 748

Antkeliai ropojimui

5,59 € 7,99 €

Ropojimo pėdkelnės

Ropojimas - svarbus vaikų raidos etapas, padedantis pažinti aplinkinį pasaulį. Ropojimo pėdkelnes yra puiki pagalbinė priemonė užtikrinti, kad vaikai turėtų galimybę susipažinti su supančia aplinka ropodami lengvai ir saugiai.

Ropojimo pėdkelnes vaikams ant kelties, keliukų ir padukų turi gumeles, kurios gerai sukimba su paviršiais ir mažyliai gali lengvai ropoti neslysdami atgal. Tokios vaikiškos pėdkelnės yra puiki pagalba pasaulį pradedantiems pažinti mažyliams. Ant pėdkelnių padukų esančios silikoninės aplikacijos apsaugo pirmuosius nedrąsius vaikučio žingsnelius nuo paslydimo. Tokios pėdkelnės nevaržo vaikučio judesių, jas patogu dėvėti.  “Sterntaler” asortimente rasite plonas ropojimo pėdkelnes vaikams, kurios puikiai tiks šiltąjam sezonui ar patalpoms su šildomomis grindimis. O šaltuoju sezonu ir vėsioms patalpoms rekomenduojame rinktis šiltas (frotines) ropojimo pėdkelnes, kurios apsaugos vaikučius nuo sušalimo.

Naujiena “Sterntaler” asortimente – antkeliai ropojantiems vaikams. Šie ant kelnių ar pėdkelnių užmaunami antkeliai yra su silikoninėmis aplikacijos, kurios sukimba su grindų paviršiumi ir neleidžia kojytėms slysti. Taip mažyliui daug lengviau ropoti, jis neslysta atgal. Antkelių viduje yra minkštutis frotinis pašiltinimas, kuris suteikia ypatingą komfortą. Ropojimo antkelių dydis universalus.

Filtrai Norų sąrašas Meniu 0 0 €
Į viršų