Šlepetės vaikams

viso iš 8 prekių

Šlepetės vaikams

Šlepetės vaikams – nepamainomas apavas patalpų viduje (namuose, svečiuose, žaidimų kambariuose ir pan.), leidžiantis mažiesiems vaikščioti patogiau ir saugiau net ir ant slidesnio pagrindo, pavyzdžiui, plytelių.  Negana to, kambarinės tapkytės – viena iš prevencinių priemonių, galinčių padėti užbėgti akių peršalimo ligoms. Jos, atvėsus kojytėms, neretai linkusios „prikibti“, ypač, jei vaikučių organizmas yra silpnesnis.

Jei Jūsų mažylis niekaip „nesusidraugauja“ su šlepetėmis, pasiūlykite vaikui pačiam pasirinkti iš gausaus žaismingo dizaino „Sterntaler“ kambarinių tapkučių asortimento. Koks mažylis galėtų atsispirti, pavyzdžiui, linksmam liūtukui ar nuotaikingai karvytei, nutūpusiems ant šlepečių! O aukšta „Sterntaler“ gaminių kokybė, užtikrinanti šlepečių patogumą net jas avint visą dieną, leis tėveliams būti visiškai ramiems.

Šlepetės – ne tik vaikščiojimui namuose skirta avalynė

Nors šlepetės dažnam asocijuojasi su namuose avėti skirta avalyne, kalbant apie vaikus, jos gali tapti nepamainomomis  kur kas įvairesnėse situacijose. Pavyzdžiui, uždaros, iš kokybiškos,  natūralios medžiagos pasiūtos, kojytės stabilumą užtikrinančios šlepetės – tinkamiausias pasirinkimas į darželį einantiems vaikučiams. Dalis „Sterntaler“ šlepečių turi lipdukus, palengvinančius jų apsiavimą ir pačiam vaikučiui. O savarankiškumas, kaip žinia, yra savybė, kurią darželio auklėtojos skatina bei ugdo.

Einant ar važiuojant į svečius, taip pat pravartu iš anksto pasirūpinti tinkamu apavu. Ypač, jei Jūsų mažylis namuose yra pripratęs vaikščioti ne basomis ar su kojinytėmis, bet su jaukiomis šlepetėmis.  Jei grindys, ant kurių vaikščios ir bėgios Jūsų mažylis, yra dengtos plytelėmis, neabejotinai džiaugsitės kartu pasiėmę ir „Sterntaler“ šlepetės. Šis apavas apgaubs mažąsias kojytes jaukia šiluma, o neslystantis padukas sumažins riziką parslysti. 

Jei Jūsų mažylis dažnai lankosi žaidimų kambariuose, taip pat svarbu pasirūpinti patogia, saugumą užtikrinančia vidaus avalyne. Tėvelių tarpe populiarus pasirinkimas – neslystančios kojinytės su gumelėmis ant padukų. Tačiau, norėdami apsaugoti savo mažylį nuo nuotaiką neabejotinai gadinančių ir netgi traumą sukelti galinčių griuvimų, drąsiai galite rinktis ir komfortiškas medvilnines ar vilnos  „Sterntaler“ šlepetes neslystančiu paduku.

Patarimai, į kuriuos, renkantis šlepetes vaikams, turėtumėte atkreipti dėmesį

Dydis

Visi supranta, jog per maži batai, spaudžiantys kojytę, nėra tinkamas pasirinkimas.Tačiau dalis tėvelių, motyvuodami tuo, jog vaikų kojytės auga labai greitai, yra linkę pirkti didesnę avalynę.  Tokios praktikos derėtų atsisakyti. Per didelės šlepetės vaikams, krisdamos nuo kojyčių, kels diskomfortą. Jūsų vaikučiui bus sunkiau judėti, o ir traumų tikimybė dėl per didelių tapkyčių išauga. 

Vaikiškos kambarinės tapkutės, kaip ir bet kurie kiti batai, turi atitikti esamą pėdutės dydį. Prie visų mergaitėms ir berniukams skirtų „Sterntaler“ šlepečių, parduodamų internetu, rasite ir orientacinę dydžių lentelę. Taip pat – informaciją, jei vienos ar kitos kambarinės tapkutės yra padidintos/pamažintos.

Modelis

„Sterntaler“ vaikiškų šlepečių asortimente rasite įvairių tapkyčių. Tiesa, visi modeliai atitinka vieną pagrindinių reikalavimų, į kurį, besirenkantiems šio tipo avalynę, atkreipia dėmesį specialistai. Tai – uždaras šlepečių priekis ir galas. Tokio modelio šlepetės bus patogios,  suteiks stabilumą pėdai bei užtikrins didesnę apsaugą nuo galimų traumų. Jei, pavyzdžiui, tapkyčių priekis yra atviras, atsiranda didesnė tikimybė mažyliui susižaloti priekinius kojytės pirštukus.

Padukas

Neslystantis, mažųjų saugumą užtikrinantis šlepečių padukas – kriterijus, svarbus renkantis tiek namines tapkutes patiems mažiausiems, dar savo jėgomis nelabai pasitikintiems vaikštinėtojams,  tiek ir didesniems, nuolat skubantiems vaikams. Visų modelių „Sterntaler“ vaikiškos šlepetės turi neslystantį, gerai su paviršiumi sukimbantį paduką. Tad traumų ar tiesiog išgąsčio, patiriamo „pagavus zuikį“, tikimybė gerokai sumažėja.

Dizainas

„Sterntaler“ vaikiškas šlepetes tėveliai vertina dėl puikaus kokybės ir kainos santykio. O mažyliams šis apavas patinka dėl savo žaismingo dizaino. Galvodami, kokius estetinius sprendimus, kuriant vieną ar kitą tapkyčių modelį, įgyvendinti, išliekame praktiški ir siekiame maksimalaus patogumo. Žaidžiame spalvomis ir žaismingų aplikacijų įvairovę, tačiau vengiame papildomų detalių ant šlepečių, galinčių trukdyti mažyliam vaikščioti.


 Medžiaga

Guminės tapkės vaikams, neretai dekoruotus tuo metu „ant bangos“ esančiais mažųjų mėgiamais herojais – nėra pats geriausias pasirinkimas. Kokybiškos, komfortiškos šlepetės vaikams yra gaminamos iš orui pralaidžių,  natūralių audinių.

Dauguma „Sterntaler“ vaikiškų šlepečių modelių yra gaminami iš švelnios, malonios, „kvėpuojančios“ medvilnės. Mūsų pirkėjų tarpe populiarios ir vilnonės šlepetės vaikams, apgaubiančios kojytę jaukia šiluma, tačiau neleidžiančios jai nemaloniai prakaituoti ir sukaisti.

Įsigyti kokybiškas, jaukias, žaismingo dizaino šlepetes mažiesiems galite tiek internetu, tiek fizinėse mūsų parduotuvėse.

Filtrai Norų sąrašas Meniu 0 0 €
Į viršų