Vaikiškos pirštinės

viso iš 13 prekių

Vaikiškos pirštinės

Vaikiškos pirštinės – garderobo detalė, kurios, siekiant apsaugoti mažylį nuo šalčio bei drėgmės, prireikia ne tik žiemą, bet ir rudenį. „Sterntaler“ savo pirkėjams siūlo įvairių modelių, kokybiškas, funkcionalias, mažylių akytėms patrauklaus dizaino žiemines bei rudenines pirštines, tinkančias įvairaus amžiaus vaikams: pradedant kūdikėliais ir baigiant mokyklinio amžiaus vaikais. 

„Sterntaler“ pirštinės – pasirinkimas tiek patiems mažiausiems, tiek ūgtelėjusiems vaikučiams

„Sterntaler“ elektroninėje ir fizinėse parduotuvės rasite tiek šiltų pirštinių kūdikėliams, tiek patogių, nuo šalčio ir drėgmės saugančių pirštinių didesniems vaikams. Pirštinės kūdikiams, tinkančios vaikučiams maždaug iki 1-1,5 metų, siuvamos iš mikroflysinio audinio, švelnaus dirbtinio kailiuko ar šiltos, minkštutės merino vilnos. Kūdikiams skirtos pirštinės neturi nykščio, tad jas paprasta apmauti. Modelio ypatybės (tampri elastinė juostelė, apgaubianti riešą, lipdukas, skirtas reguliuoti plotį) užtikrina, jog pirštinės bus patogios ir niekur „nepabėgs“ nuo mažylio rankytės.

 Vyresniems berniukams ir mergaitėms, kurie aktyviai mėgaujasi pramogomis lauke, „Sterntaler“ siūlo ne tik rankas jaukiai šildančias, bet ir drėgmės nepraleidžiančias rudenines bei žiemines pirštines. Didesniems vaikams neabejotinai patiks „Sterntaler“ pirštuotos pirštinės (viengubos mikroflysinės arba neperšlampančios sniego pirštinės), kurios, lyginant su kumštinėmis, leidžia gerokai lengviau rankytę valdyti.

Kriterijai, kuriais, renkantis vaikiškas pirštines, derėtų vadovautis

Funkcionalumas

Močiutės megztos, vaikams skirtos pirštinės – jauki, širdžiai miela dovana. Tačiau, sutikite, rudenį ar žiemą, kai netrūksta ne tik šalčio, bet ir drėgmės – ne pats geriausias pasirinkimas. Dauguma rudeninių ir žieminių „Sterntaler“ vaikiškų pirštinių yra gaminamos iš drėgmės nepraleidžiančios medžiagos. Viduje – „Thinsulate“ pašiltinimas. Tai – greitai džiūstanti, drėgmės nesugerianti, o, sušlapus – efektyviai šilumą sulaikanti medžiaga, savo termoizoliacinėmis savybėmis pranokstanti net ančių pūkus. Lyginant su natūraliomis, pašiltinimui naudojamomis medžiagomis, „Thinsulate“ nesusiploja ir nepraranda savo naudingųjų savybių net ir per ilgesnį laiką.

„Sterntaler“, galvodami apie vaikiškų pirštinių funkcionalumą, kruopščiai renkasi ne tik audinius, bet apgalvoja ir kitas detales, kurios, priklausomai nuo konkretaus pirštinių modelio, skiriasi. Pavyzdžiui, dar geresnį pailginto modelio sniego pirštinių prigludimą prie rankytės užtikrina vidinėje riešo dalyje esanti gumytė. Papildomai sutvirtinta, grublėta delniukų dalis užtikrina, jog pirštinė nepradils, o rankytė nesušlaps, net ir lipdant sniego gniūžtes ar liesčiant varveklius. Šonuose yra segtukai, kuriais susegus nedėvimas pirštines, jos „nepabėgs“ viena nuo kitos. Ir tai – tik dalis praktiškų „Sterntaler“, sprendimų, kuriuos įvertins tėveliai.

Patogus užmovimas ant rankytės

Vaikiškos pirštinės turi būti užmaunamos kiek įmanoma paprasčiau ir patogiau. Šis kriterijus svarbus, kalbant tiek apie kūdikėlius,  tiek savarankiškai apsirengti bandančius mažylius.

„Sterntaler“ pirštinės kūdikiams neturi nykščio. Šis sprendimas gerokai supaprastina pirštinių uždėjimą ant vietoje nenustygstančių, vis mosikuoti bandančių rankyčių. Kai kuriuose pirštinių modeliuose esantys ilgi, iki pat pirštų galiukų atsisegantys užtrauktukai arba plačiai atsegami lipdukai – dar keli praktiški sprendimai, supaprastinantys pirštinių ap(si)movimą

Dydis

Per mažos vaikiškos pirštinės spaus rankytę, jas bus nepatogu užmauti. Per didelės – smuks, neleis tvirtai paimti norimą daiktą. Vaikutis, jas mūvėdamas prie striukės ar kombinezono, jausis nepatogiai. Tad tėveliai turėtų rinktis pirštines, geriausiai tinkančias tam sezonui, o ne tikėtis, jog  didesnės pirštinės tarnaus kelerius metus.

Suprantame, jog vaikiškų pirštinių dydžiai – gana painus klausimas. Tad prie kiekvieno „Sterntaler“ pirštinių modelio, parduodamo mūsų elektroninėje parduotuvėje, rasite pateiktą dydžių lentelę. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į nurodytą informaciją, jei pirštinių modelis yra didintas/mažintas.

„Sterntaler“ vaikiškos pirštinės, klientų vertinamos dėl patrauklaus kainos bei kokybės santykio, Jūsų laukia internetinėje parduotuvėje bei fizinėse prekybos vietose.  

Filtrai Norų sąrašas Meniu 0 0 €
Į viršų