Miegmaišiai vaikams

viso iš 100 prekių
1 / 5

Miegmaišiai vaikams

Miegmaišiai vaikams – antklodės alternatyva, kuri, išvengiant būtinybės kelis kartus per naktį dangstyti apklotėlį nusispardžiusį vaikutį, neleis jam atvėsti. Tikėtina, jog mažylis, jaukiai užklotas, tačiau nesuvaržytas, ir miegos gerokai ramiau. O, kaip žinia, geras mažylio miegas – būtina sąlyga ir ramiam tėvelių poilsiui.

„Sterntaler“ pirkėjai gali įsigyti ne tik įvairių modelių, funkcionalių vaikiškų miegmaišių, pasiūtų iš kokybiškų audinių, bet ir prie jų priderinti tos pačios serijos vaikiškas (rankšluostukus, pledukus ir kita). Tad miegmaišiai – ne tik praktiškas pirkinys savo mažyliui, bet ir puiki dovanos idėja. 

Skirtingų tipų miegmaišiai vaikams – ramesniam, šiltesniam mažųjų miegui

„Sterntaler“ pirkėjai, atsižvelgdami į vaikučio amžių bei metų laiką, gali rinktis iš skirtingų modelių vaikiškų miegmaišių. Patiems mažiausiems kūdikėliams skirti miegmaišiai, pasiūti iš minkšto ir švelnaus audinio, ne tik užtikrina optimalią temperatūrą, bet ir, tarytum primindami gyvenimą mamos įsčiose, suteikia dar daugiau ramybės ir jaukumo.

Miegmaišiai ilgomis rankovėmis, kurias, prireikus, lengvai nusegsite, užtikrina malonią šilumą vaikučiui miegant bei leidžia reaguoti į temperatūros pokyčius patalpoje. Kai kurie šio tipo miegmaišiai, vizualiai primenantys mielą kombinezoną, turi ne tik jaukiai šildančias rankoves, bet ir „kojytes“. Atlenkdami/užlenkdami ties jomis esančią medžiagą, reguliuojate miegmaišio ilgį. Taip, nepaisant spartaus mažylių augimo, miegmaišis bus tinkamas naudoti ilgiau. Modelio išformavimas, nevaržantis judesių, leis ramiai išsimiegoti net ir judriausiam mažyliui. Šio tipo miegmaišiai užtikrina komfortišką mažylio poilsį, patalpoje esant 13 - 24 °C temperatūrai.

Itin lengvi, vasariniai miegmaišiai be pašiltinimo yra siuvami iš medvilnės ar muslino. Efektyvią orą cirkuliaciją užtikrina ne tik audinio ypatybės, bet ir miegmaišio forma, primenanti kriaušę. Vaikučio odelę maloniai vėsina ir miegmaišio pamušalas, pasiūtas iš kilpinės medvilnės. Vasariniai miegmaišiai vaikams puikiai tiks esant 22 - 27 °C temperatūrai.

Visiems metų laikams tinkantys vaikiški miegmaišiai – universalus pasirinkimas, užtikrinsiantys ramų, jaukia šiluma apsuptą mažylio miegą ištisu metus, nepriklausomai nuo sezono.

Į kokius kriterijus, renkantis vaikišką miegmaišį, derėtų atkreipti dėmesį?

Audinys

Vaikų, o ypač – pačių mažiausiųjų kūdikėlių – odelė yra itin jautri. Tad audiniams, iš kurių yra siuvami rūbeliai, tekstilės gaminiai, taip pat – ir miegmaišiai vaikams, turi būti keliami aukščiausi kokybės reikalavimai, o ne vaikomasi žemiausios kainos. Vaikams skirti „Sterntaler“ miegmaišiai ne tik iš minkštos, švelnios, orui pralaidžios medvilnės, bet ir kitų, odelei draugiškų bei funkcionalių medžiagų.

Daugelyje „Sterntaler“ miegmaišių, išskyrus – vasarai skirtuose modeliuose, rasite unikaliomis savybėmis pasižymintį HYDROCOOL® pamušalą, pagamintą iš švelnaus mikropluošto audinio. Pasirinkus šio tipo miegmaišį, būsite tikri, jog Jūsų mažylis visada jausis komfortiškai. Esant žemesnei patalpos temperatūrai, miegmaišio pamušalas jį sušildys. O, orui atšilus – maloniai vėsins. HYDROCOOL®  technologija yra vertinama ir dėl efektyvaus drėgmės išgarinimo. Savybės, kuri, kalbant apie optimalų mikroklimato palaikymą miegmaišyje, taip pat yra labai svarbi.

 

Patogumas bei saugumas

Patogus iškirpimas, leidžiantis išvengti vaikučio slydimo gilyn į miegmaišį. Atsegamos miegmaišių rankovės, padedančios užtikrinti optimalią vaikučio kūno temperatūrą.  Ilgas, viršuje paminkštinimą turintis užtrauktukas, dėl kurio vaikučio aprengimas miegmaišiu bus patogus, tačiau nekils kakliuko sužeidimo pavojaus. Dvipusis užtrauktukas,  leidžiantis pakeisti sauskelnes, mažylio net neišėmus iš miegmaišio. Tai – tik keli funkciniai sprendimai, kuriuos, siekdami maksimalaus saugumo bei patogumo vaikučiams (o taip pat – ir jais besirūpinantiems tėveliams), įgyvendinome, kurdami įvairius „Sterntaler“ miegmaišių modelius. 

Dydis                   

„Sterntaler“ miegmaišiai pasiūti taip, jog nevaržytų judesių ir būtų vaikui patogūs. Žinoma, norint, jog liktų pakankamai vietos kojytėms, vaikiškas miegmaišis turi būti tinkamo dydžio. Mūsų pirkėjai gali rinktis iš įvairių dydžių miegmaišių: tiek skirtų patiems mažiausiems – naujagimiams, tiek tinkančių vaikučiams maždaug iki 5 metų amžiaus (110 cm).

Prie kiekvieno miegmaišio modelio, esančio mūsų elektroninėje parduotuvėje, rasite ir orientacinę dydžių lentelę. Tikimės, jog ja vadovaujantis, šios vaikiškos prekės įsigijimas internetu bus dar greitesnis ir paprastesnis! Žinoma, vaikiškų miegmaišių ir kitų „Sterntaler“ prekių, skirtų mažiesiems, galite įsigyti ir fizinėse mūsų prekybos vietose.

Filtrai Norų sąrašas Meniu 0 0 €
Į viršų