Lietaus rūbai vaikams

viso iš 54 prekių

Lietaus rūbai vaikams

Ta pati vieta kieme, kai joje telkšo balutė, tampa gerokai įdomesnė. Suptis ant šlapių sūpynių kur kas įdomiau. O ar gali būti kas nors linksmiau, nei bėgiojimas krapnojant lietučiui! Taip, visai tai – apie mūsų mažuosius ir jų „šlapias“ linksmybes lietui lyjant ar ką tik šiam praūžus. Kokybiški, ilgaamžiai, žaismingi lietaus rūbai vaikams iš „Sterntaler“ – kompromisas tarp vaikučių noro būti lauke, nepaisant oro sąlygų ir tėvelių siekio išsaugoti vaiką sausą, švarų ir nesušalusį. 

„Sterntaler“ vaikiškų lietaus rūbų asortimente rasite viską, ko reikia Jūsų vaikučių pramogoms lauke: pradedant lietaus kelnėmis ir striukėmis ir baigiant prie šių derančiomis lietaus kepurėmis, ilgomis neperšlampamomis pirštinėmis bei guminiais batais.

 Kriterijai, kurie padės išsirinkti tinkamiausius vaikiškus rūbus nuo lietaus

Apsauga nuo drėgmės

Lietaus drabužiai vaikams yra pasiūti iš audinio, kurio atsparumas drėgmei siekia 3000 m. Efektyvią apsaugą nuo lietaus garantuoja ir kiti sprendimai, kuriuos, modeliuodami ir siūdami šios rūšies „Sterntaler“ vaikišką aprangą, panaudojome. Visų tipų lietaus drabužių siūlės yra užsandarintos. Lietaus striukių plotis reguliuojamas šonuose esančiais lipdukais, taip garantuojant efektyvų prigludimą prie kūno. Nuo vandens patekimo po rūbais apsaugo ir rankogaliuose bei striukės apačioje įsiūtos gumytės. O, dėvint lietaus kelnes, dėl apačioje esančios susegamos pėdų gumelės, jos nepasikelia į viršų, tad ir drėgmė į vidų neprasiskverbia.

Sezonas

Tinkamai pasirinkta lietaus apranga leidžia mažiesiems džiaugtis gamtos teikiamais malonumais visais metų laikais. Jei ieškote lietaus drabužių, tinkančių braidyti po balas ar bėgioti lietučiui lyjant šiltuoju metų laiku, rinkitės plonas lietaus kelnes ir striukes be pašiltinimo.

Orui atvėsus, žinoma, reikia rinktis lietaus aprangą su pašiltinimu. „Sterntaler“ lietaus kelnės su švelnaus, šilto mikroflyso pašiltinimu gali būti dėvimos ir žiemą, kai už lango – minusinė temperatūra, o šlapias sniegelis tik ir vilioja mažuosius išeiti pažaisti laukan. Visų modelių „Sterntaler“ lietaus kelnės yra su petnešomis, tad nuo „pasižnaibyti“ norinčio šaltuko bus apsaugotos ne tik mažylių kojytės, bet ir nugara.

Funkcionalumas bei praktiškumas

Kurdami vaikiškus rūbus, stengiamės įgyvendinti įvairius praktiškus bei funkcionalius sprendimus. Vienas tokių pavyzdžių, kalbant apie vaikiškus lietaus drabužius – „Sterntaler“ lietaus striukė su išsegamu pašiltinimu. Įsigiję šio modelio lietaus striukę, sutaupysite ne tik pinigų, bet ir brangų laiką, kurį sugaištumėte, rinkdamiesi kelis atskirus drabužius. Už tą pačią kainą gausite net 3 rūbus! Šiltesnę striukę su pašiltinimu, tinkančią vėsesniam orui. Išsegus pašiltinimą – ploną lietaus striukę, nepamainomą šiltuoju sezonu. O pašiltinimas, pagamintas iš minkšto mikroflyso, puikiai atstoja jaukų bliuzoną.

 Medžiaga

Lietaus rūbai vaikams yra skirti tam, jog mažieji galėtų nerūpestingai šėlti balose, o tėveliams netektų baimintis, jog vaikas sušlaps ir sušals ar išpurvins savo drabužėlius. Norint išpildyti šį reikalavimą, audinys – labai svarbus kriterijus „Sterntaler“ vaikiški lietaus drabužiai yra pagaminti iš aukštos kokybės, patvaraus, nesunkiai valomo, drėgmės nepraleidžiančio, vėjo neperpučiamo audinio. Lietaus rūbų viduje yra plonas medvilninis sluoksnis, leidžiantis rūbui „kvėpuoti“ ir apsaugantis mažylį nuo nemalonaus perkaitimo.

Dydis

Tinkamas dydis – svarbus kriterijus, lemiantis, ar rūbas jį dėvinčiam vaikui bus patogus. Tėveliams rekomenduojame atsispirti pagundai pirkti rūbus ateičiai: pasirinkus dydį, geriausiai atitinkantį esamą ūgį, mažylių pramogos lauke bus dar smagesnės. Kai kurie sprendimai, panaudoti kuriant „Sterntaler“ lietaus aprangą, leidžia rūbą pakoreguoti, dar geriau pritaikant jį konkrečiam vaikui. Pavyzdžiui, reguliuojamo ilgio lietaus kelnių petnešos ar pėdų gumelės arba specialios spaudės, skirtos reguliuoti kelnių plotį.

Atkreipkite dėmesį į dydžių lentelę, pateiktą prie visų mūsų asortimente esančių lietaus rūbų. Taip pat ir nurodytą informaciją, ar konkretus rūbų modelis yra padidintas/pamažintas.

Dizainas

Lietaus rūbai vaikams turi ne tik tikti bei būti kokybiški, bet, žinoma, ir patikti mūsų mažiesiems nuotykių ieškotojams. Tad, kurdami „Sterntaler“ lietaus rūbų dizainą, stengiamės žiūrėti vaikučių akimis. Mergaitėms, kaip žinia, patinka rožinės spalvos, o berniukams – mėlyni atspalviai. Nepamiršome ir vyresnių vaikų, jau praėjusių rožinių vienaragių ir mėlynų mašinyčių etapą bei tėvelių, ieškančių universalesnio dizaino lietaus aprangos.

Kviečiame iš arčiau susipažinti su „Sterntaler“ asortimentu ir pasirinkti visą, to paties rašto lietaus aprangos komplektą (lietaus kelnės, striukės, pirštinės, kepurės, neperšlampantys batai). Taip ne tik garantuosite maksimalią mažylio apsaugą nuo drėgmės ir purvo, žaidžiant lauke, bet ir sukursite tobulą, iki mažiausios detalės apgalvotą atžalos įvaizdį.

Filtrai Norų sąrašas Meniu 0 0 €
Į viršų