Lietaus kelnės vaikams

viso iš 16 prekių

Lietaus kelnės vaikams

Suaugusieji, planuodami savo laisvalaikį lauke, dažnai yra reiklūs oro sąlygoms, tuo tarpu mažųjų pramogoms blogo oro nėra. Tėveliams tereikia pasirūpinti tinkama lietaus apranga ir smagiausiu mažylio dienos nuotykiu gali tapti...braidymas baloje. Kokybiškos, patogios lietaus kelnės vaikams – vienas būtiniausių pirkinių, apsaugantis kasdien dėvimą aprangą nuo drėgmės bei purvo ir leidžiantis mažyliui nerūpestingai šėlti lauke.

„Sterntaler“ asortimente rasite patvarių, stilingų, skirtingiems sezonams tinkamų lietaus kelnių, kurios mažiesiems lauko mėgėjams yra nepamainomas ne tik namuose, bet ir darželyje.

Kriterijai, padėsiantys išsirinkti tinkamiausias vaikiškas lietaus kelnes

Efektyvi apsauga nuo drėgmės

Pagrindinę lietaus kelnių funkciją – apsaugą nuo drėgmės – išpildo audinys ir kiti funkciniai sprendimai, panaudoti modeliuojant šio tipo rūbus. „Sterntaler“ lietaus kelnės vaikams pagamintos iš medžiagos, kurios atsparumas vandeniui siekia 3000 m. Sandarios siūlės bei apačioje esanti susegama pėdų gumelė, neleidžianti kelnėms pasikelti, garantuoja dar efektyvesnę apsaugą nuo drėgmės.

Sezonas

Džiaugtis lietučio paliktomis dovanomis – balomis – galima pavasarį, vasarą ir rudenį. Žinoma, priklausomai nuo sezono, būtina pasirūpinti geriausiai vyraujančias oro sąlygas atitinkančiomis neperšlampamomis kelnėmis. Kai oras šiltas ir vaikutį bei jo aprangą reikia apsaugoti tik nuo drėgmės, tinka plonos lietaus kelnės.

Ankstyvam pavasariui ar vėlyvam rudeniui, kai lauko temperatūra yra žemesnė, rekomenduojamos vaikiškos „Sterntaler“ lietaus kelnės su mikroflyso pašiltinimu. Tai – jautriai vaiko odelei švelnus, minkštas, greitai džiūstantis audinys, savo šiluminėmis savybėmis artimas vilnai. Šis kelnių modelis garantuos mažyliui malonią šilumą iki pat tol, kol termometro stulpelis nukris žemiau 0. 

Patvarumas ir praktiškumas

Lietaus kelnės yra perkamos ne tam, jog kabotų spintų ar tiesiog gražiai atrodytų nuotraukose. Tai – rūbas, įprastai reikalingas skirtas tam, jog apsaugotų kitus viršutinius drabužius nuo drėgmės ir purvo. Tad tėveliai turėtų nusiteikti, jog vaikas, pramogaudamas lauke, lietaus aprangos netausos. Jei Jūsų žaidžia lauke atžala itin aktyviai ir nenorite kelis kartus per sezoną pirkti naujų lietaus kelnių, renkantis šį rūbą, prioritetas turėtų būti aukšta kokybė, o ne žemiausia kaina.

„Sterntaler“ lietaus kelnės vaikams yra gaminamos iš aukštos kokybės, patvarios, drėgmei atsparios medžiagos. Patiems aktyviausiems nuotykių ieškotojams rekomenduojame lietaus kelnių modelius su papildomais sutvirtinimais užpakaliuko srityje ir ant keliukų.

Dydis

Tik tinkamo dydžio lietaus kelnės leis vaikui nevaržomai mėgautis smagiomis lauko pramogomis. „Sterntaler“ vaikiškos lietaus kelnės turi reguliuojamo ilgio petnešas bei gumeles pėdoms, o kelnių plotis reguliuojamas specialiomis spaudėmis. Tai – funkciniai sprendimai, dėl kurių šis rūbas vaikui bus dar patogesnis.

Pirkdami internetinėje „Sterntaler“ parduotuvėje, vadovaukitės dydžių lentele, pateikta prie kiekvieno vaikiškų lietaus kelnių modelio. Atkreipkite dėmesį į nurodytą informaciją, ar kelnės yra didintos/mažintos.

Dizainas

Taškytis balose, pasipuošus gražiomis lietaus kelnėmis, vaikučiui bus dar smagiau. Žinoma, grožis, kalbant apie vaikišką aprangą, yra labai subjektyvus žodis. Geriausia, jog šią garderobo detalę, kaip ir kitus vaikiškus rūbus, rinktumėtės kartu su savo atžala. „Sterntaler“ pasirūpino, jog kiekvieną sezoną atnaujinamame garderobe sau gražiausias lietaus kelnes ir kitus, prie jų derančius lietaus rūbus rastų visi mažieji šlapių pramogų mėgėjai. Mergaitei tikrai patiks įvairių rožinių atspalvių vienspalvės ar linksmomis aplikacijomis dekoruotos lietaus kelnės. Dažnam berniukui akys linksta prie mėlynos spalvos rūbų. O, pasirinkus universalių spalvų, patvarias „Sterntaler“ lietaus kelnes, vyresnei atžalai išaugus, šios puikiai tiks ir šeimos mažyliui.

Atšvaitai – dar viena labai svarbi estetinė detalė, kuri yra naudojama visuose „Sterntaler“ lietaus kelnių modeliuose. Juk pramogos lauke turi būti ne tik linksmos, bet ir visapusiškai saugios.

Įsigyti lietaus kelnės bei kitus norimus lietaus rūbus, skirtus aktyviam mažųjų laisvalaikiui lauke, galite internetu arba fizinėse „Sterntaler“ parduotuvėse. 

Filtrai Norų sąrašas Meniu 0 0 €
Į viršų