Vaikiški rankšluosčiai

viso iš 40 prekių

Vaikiški rankšluosčiai

Vaikiški rankšluosčiai – tekstilės gaminiai, ne tik apgaubiantys mažylį jaukia šiluma po maudynių, bet ir po truputį padedantys formuoti tinkamus asmeninės higienos įpročius. Juk kiekvienam šeimos nariui, tad ir pačiam mažiausiam, reikia turėti savo atskirą rankšluostuką. Aišku – būtinai mielą, žaismingą, iš kokybiško audinio pasiūtą vaikišką rankšluostuką iš „Sterntaler“.

Mūsų pirkėjai gali rinktis iš kelių skirtingų modelių „Sterntaler“ vaikiškų rankšluosčių (su gobtuvu arba įprasto modelio, skirtų rankoms ir veidui), pasirinkus reikiamą dydį, tinkančių mažyliams nuo gimimo iki pat mokyklinio amžiaus.   

Vaikiški rankšluosčiai su gobtuvu – jaukioms ir šiltoms maudynėms

Vaikiški rankšluosčiai su gobtuvu – vienas populiariausių pasirinkimų tarp tėvelių, ieškančių ne tik paties jaukiausio, bet ir funkcionalaus šios prekių kategorijos produkto. Dėl išskirtinio rankšluosčio modelio, minkštas, jaukus, drėgmę efektyviai sugeriantis audinys apgaubs ne tik drėgną vaiko kūnelį, bet ir galvytę. Šiltas rankšluostėlio gobtuvas ne tik leis lengviau nusausinti vaikučio plaukus, bet, svarbiausia, patikimai apsaugos galvytę nuo skersvėjų. Rankšluosčiai su gobtuvu – puikus pasirinkimas ne tik po maudynių vonioje, bet ir baseine ar atvirame vandens telkinyje vasarą.

Kriterijai, svarbiausi renkantis rankšluostį vaikučiui

Rankšluosčio audinys

Ir taip jautri mažylio odelė po maudynių tampa dar pažeidžiamesnė. Tad neabejotinai svarbiausias kriterijus, renkantis rankšluostį kūdikiui ar jau ūgtelėjusiam vaikučiui turėtų būti gaminio sudėtis. Tiek „Sterntaler“ vaikiški rankšluosčiai su kapišonu (gobtuvu), tiek mažesni rankšluostėliai vaikams, skirti nusivalyti veiduką ar rankytes yra gaminami iš 100 proc. medvilnės. Kai kurie rankšluosčių modeliai – iš organinės medvilnės.

Frotinis (medvilninis) vaikiškas rankšluostis yra švelnus ir minkštas, tad tikrai patiks Jūsų mažyliui. Audinys puikiai sugeria drėgmę, nesivelia. Praktiški tėveliai neabejotinai įvertins ir rankšluosčių patvarumą bei ilgaamžiškumą. Net ir po daugelio skalbimų, „Sterntaler“ rankšluosčiai nepraras savo formos, neišbluks.

Rankšluosčio paskirtis ir dydis

Jūsų vonioje tikriausiai kabo keli skirtingų dydžių rankšluosčiai, skirti veidui, rankoms, kūnui ar plaukams sausinti. O spintoje atrastumėte rankšluosčių, kuriuos nešatės, eidami į paplūdimį ar pirtį. Mažyliams taip pat reikalingi keli, skirtingą funkciją atliekantys rankšluosčiai. O jų dydis, vaikučiui augant, taip pat keičiasi. Rankšluosčiai su gobtuvu puikiai tinka po maudynių vonioje ar atvirame vandens telkinyje. Mūsų pirkėjams siūlomi mažesni (80x80 cm) arba dideli šio modelio rankšluosčiai (100x100 cm), kuriuos gali naudoti vaikučiai iki pat mokyklinio amžiaus. Mažesni (30x50 cm) rankšluostėliai  pravers valant nupraustą mažylio veiduką ar rankytes. Šio tipo rankšluosčius vaikutis gali neštis ir į darželį.

Rankšluosčio dizainas

Tėveliai, pirkdami rankšluostį sau, spalvas bei ornamentus neretai derina prie vonios interjero. O, renkantis rankšluosčius mažiesiems, žinoma, pirmiausia reikia galvoti apie tai, kas pradžiugins Jūsų mažylio akytes. „Sterntaler“ vaikiškų rankšluosčių asortimente rasite tiek įvairiomis žaismingomis aplikacijomis dekoruotų rožinių, skirtų mergaitėms, tiek mėlynų atspalvių rankšluostukų, kuriuos dažnai renkasi berniukus auginantys tėveliai. Žinoma, turime ir universalių spalvų rankšluostukų, puikiai tinkančių visiems mažyliams, nepriklausomai nuo lyties. linksmučiai gyvūnėliai ar kitos mielos aplikacijos, puošiančios rankšluosčių gobtuvus, neabejotinai patrauks Jūsų mažojo smalsučio dėmesį ir maudynes pavers dar linksmesne pramoga.

Tėveliams, kuriems svarbu vaikiškų daiktų estetika ir visiems, ieškantiems dovanėlės mažiesiems, patiks tarpusavyje derantys vaikiški rankšluosčiai su gobtuvu, rankšluostėliai, skirti rankoms ir veidui, taip pat – mieli vaikiški chalatėliai bei plaušinės. „Sterntaler“ rankšluosčiai kūdikiams ir vaikams parduodami gražiose dėžutėse, tad, nusprendus juos dovanoti, nekils papildomų rūpesčių dėl įpakavimo.

Susipažinti su rankšluosčių ir kitų „Sterntaler“ vaikiškų prekių asortimentu, vertinamu dėl aukštos kokybės bei patrauklaus kainos santykio bei, žinoma, įsigyti sau reikalingus daiktus galite ne tik fizinėse mūsų prekybos vietose, bet ir internetu.

Filtrai Norų sąrašas Meniu 0 0 €
Į viršų