Žieminės pirštinės vaikams

viso iš 3 prekių

Žieminės pirštinės

Šaltuoju metų lauke pramogų vaikams netrūksta: pradedant sniego karu ir baigiant važinėjimu rogutėmis. Norint, jog geros mažylio nuotaikos nesugadintų „besikandžiojantis“ šaltukas, reikalinga tinkama lauko apranga. Žinoma – ir kokybiškos, žieminės pirštinės vaikams, apgaubiančios rankytes jaukia šiluma bei neleidžiančios joms sušlapti.

Šios „Sterntaler“ prekių kategorijos asortimente rasite įvairių modelių pirštuotų ir kumštinių pirštinių žiemai, tinkančių tiek pačioms mažiausioms rankelėms, tiek ir didesniems vaikučiams.

Skirtingų modelių žieminės pirštinės vaikams  – bet kokio amžiaus, įvairia veikla užsiimantiems vaikams

Žieminės pirštinės vaikams, apsaugančios mažąsias rankytes nuo šaltuko, reikalingos visiems vaikams, nepriklausomai nuo amžiaus ar veiklos lauke. Tiek kūdikėliams, aplinką dar pasyviai stebintiems iš vežimėlio, tiek ir vyresniems vaikams, kurių žema oro temperatūra bei sniegas negąsdina, o, priešingai, pramogas lauke padaro dar įdomesnėmis.

Žieminės kumštinės pirštinės kūdikėliams siuvamos iš dvigubo mikroflyso. Tai – minkštas, rankytei malonus audinys, kuris efektyviai šildo bei sulaiko šilumą viduje, apsaugo nuo vėjo, padeda išgarinti susikaupusią drėgmę, o, sušlapęs – greitai išdžiūsta. Tėveliai teigiamai vertina ir šiltas, švelnias merino vilnos pirštines kūdikiams. Taip pat – ir žaismingo dizaino, besišypsančio meškučio veideliu puoštas dvigubas pirštines, kurių viduje – mikroflysas, o išorėje – švelnutėlis dirbtinis kailiukas.

Vyresni vaikai viską, kas lauke yra aplinkui juos, nori paliesti, paimti į rankytę: nesvarbu, tai būtų šlapias sniegas ar ledinis varveklis. Tad žieminės pirštinės, skirtos ūgtelėjusiems vaikučiams, turi būti ne tik šiltos, bet ir efektyviai apsaugoti rankytes nuo drėgmės. „Sterntaler“ sniego pirštinės vaikams yra gaminamos iš neperšlampančios medžiagos, o viduje yra šiltas „Thinsulate“ pašiltinimas. Šis audinys, savo termoizoliacinėmis savybėmis pralenkiantis netgi natūralius ančių pūkus, net ir sudrėkęs, neleidžia rankytėms sušalti. Taip pat nesugeria drėgmės ir greitai išdžiūsta. Net pirštines mūvint ilgesnį laiką, „Thinsulate“ audinys, priešinga nei dauguma natūralios sudėties pašiltinimų, išlieka nesukritęs bei išsaugo visas naudingąsias savybes.

„Sterntaler“ pirkėjams siūlomos ne tik įprasto modelio, bet ir ilgos sniego pirštinės vaikams, kurias patogu uždėti ant žieminės striukės ar kombinezono rankovių.

Vienas populiariausių pasirinkimų mūsų pirkėjų tarpe – vaikiškos kumštinės pirštinės žiemai, tačiau galime pasiūlyti ir neperšlampamas pirštuotas pirštines. Toks modelis mėgstamas vyresnių vaikų, kuriems svarbu, jog rankų judesiai būtų kuo laisvesni.

Svarbiausi kriterijai, aktualūs ieškant žieminių vaikiškų pirštinių?

Funkcionalumas

Visi vaikiški daiktai turi būti patogūs tiek Jums, tiek, svarbiausia, juos dėvinčiam/mūvinčiam vaikučiui. Tad, modeliuodami ir siūdami žiemines pirštines, „Sterntaler“ kruopščiai apgalvoja net menkiausią modelio detalę. Pavyzdžiui, pirštinių šonuose esančius segtukus, kuriais susegus pirštines, gerokai sumažėja tikimybė, jog viena jų kažkur pasimes. Kai kurie modeliai yra su atšvaitais, padidinančiais vaiko, žaidžiančio lauke, saugumą.

Stengiamės, jog pirštinių užmovimas būtų kiek įmanoma paprastesnis tiek šį darbą atliekantiems tėveliams, tiek savarankiškai besirengiantiems vaikučiams. Daugumoje žieminių pirštinių rasite fiksuojančią juostelę, kurią atlaisvinus, pirštines ant rankytės uždėti bus paprasta. O, ją suveržus, pirštinės nesmuks. Kai kurių modelių sniego pirštinės vaikams per visą ilgį turi užtrauktuką, dėl kurio palengvėja ne tik pirštinių užmovimas ant rankytės. Šias be vargo uždėsite ir ant žieminės striukės ar kombinezono rankovių.

Žieminės pirštinės, dėl vidinėje riešo pusėje esančios tamprios gumelės, gerai priglunda prie rankytės, nuo jos nekrenta. O tikimybė, kad sniegučio pateks po pirštine, taip pat sumažėja. Kai kuriuose žieminių pirštinių modeliuose plotis bei prigludimas reguliuojamas lipdukais.

Dydis

Artėjant šaltajam sezonui, nepamirškite patikrinti, ar šiltos vilnonės, neperšlampančios ar iš kito audinio pasiūtos pirštinės Jūsų mažyliui dar tebetinka. Juk vaikai sparčiai auga – ne išimtis ir jų rankytės. Tiesa, ne ką geresnis pasirinkimas  – ir per didelės pirštinės žiemai. Jos smuks, bus sudėtinga uždėti ant striukės ar kombinezono, kils sunkumų, vaikučiui bandant paimti į delną kokį nors daiktą.

Žieminės pirštinės vaikams turi būti tokio dydžio, kokio Jūsų mažyliui reikia būtent šį sezoną. Kai kurie „Sterntaler“  vaikiškų pirštinių modeliai yra didinti/mažinti: visada atkreipkite dėmesį į tokią informaciją. Pasirinkti tinkamiausią pirštinių dydį nebus sudėtinga, jei vadovausitės orientacine dydžių lentele, pateikta prie mūsų parduodamų prekių. 

Dizainas

Tėveliams svarbu, jog pirštinės būtų šiltos ir apsaugotų vaikų rankytes nuo drėgmės. Tuo tarpu vaikučiai, tikėtina, šios garderobo detalės paiešką pradėtų nuo spalvų ir aplikacijų įvertinimo. Daugelis žieminių pirštinių modelių galima būti kelių skirtingų spalvų, įprastai labiau patinkančių berniukui ar mergaitei. Net ir įprasto modelio pirštines stengiamės pagyvinti mielomis aplikacijomis (rutuliukais, taškeliais, žvaigždutėmis ir pan.). O, pavyzdžiui, kartu su žaismingomis, meškučiu dekoruotomis dirbtinio kailiuko pirštinėmis, skirtomis kūdikėliams, tėveliai gali įsigyti ir tokiu pačiu motyvu papuoštus batukus, kepurėlę bei šaliką.

Papildykite savo mažylio šaltojo sezono garderobą naujomis, kokybiškomis žieminėmis pirštinėmis, apsilankę „Sterntaler“ internetinėje parduotuvėje arba fizinėse mūsų prekybos vietose.

Filtrai Norų sąrašas Meniu 0 0 €
Į viršų