Pėdkelnės kūdikiams

viso iš 58 prekių

Pėdkelnės kūdikiams

Kalbant apie ūgtelėjusius vaikus, pėdkelnės – dažniausiai mergaites auginantiems tėveliams aktualus pirkinys. Tuo tarpu, kol vaikučiai dar maži, pėdkelnės kūdikiams – visiems mažyliams, nepriklausomai nuo jų lyties, reikalinga aprangos dalis. Pėdkelnės, rengiamos kartu su bodžiuku, dažnai atstoja mažyliams kelnytes. O, esant vėsesniam orui, tarnauja kaip papildomai šildantis sluoksnis po kitais rūbais. Pėdkelnėmis apmautas kojytes mažyliui „nurengti“ gerokai sudėtingiau nei, pavyzdžiui, nusimauti kojinytes. Vadinasi, mažyliui užmovę pėdkelnes, sukti galvą dėl sušalusių kojyčių reikės gerokai rečiau.

Didžiąją dalį šios kategorijos „Sterntaler“ prekių asortimento dalį sudaro pėdkelnės kūdikiams, skirtos ropojimui.  Šio modelio pėdkelnės ant padukų, keliukų bei kelčių turi silikonines aplikacijas, pagerinančias sukibimą su paviršiumi ir neleidžiančias kojytei slysti. Mažasis ropliukas neslys atgal ir jo kelionė į priekį bus gerokai lengvesnė. Gumuotas padukas, saugantis nuo skaudžių bei išgąsti keliančių kritimu – nepamainomas pagalbininkas ir vaikučiams, besimokantiems vaikščioti.

Kokie yra svarbiausi kriterijai, kuriais, renkantis pėdkelnes kūdikiams, reikėtų vadovautis?

Audinys

Ne žemiausia kaina, o audinys, iš kurio siuvamos pėdkelnės kūdikiams – pagrindinis kriterijus, nuo kurio ir derėtų pradėti šios vaikiško garderobo detalės paiešką. Pėdkelnės, tiesiogiai besiliečiančios su vaikučio odele, turi būti malonios, jos nedirginti. Nuo audinio kokybės taip pat priklauso pėdkelnių patvarumas bei priežiūros ypatumai.

„Sterntaler“ kūdikių pėdkelnės yra gaminamos iš medvilnės. Tai – vienas populiariausių audinių, vertinamas ne tik dėl savo švelnumo, minkštumo, antialerginių savybių, bet ir efektyvaus pralaidumo orui.

Tėveliai, atsižvelgdami į sezoną, gali rinktis plonas medvilninės pėdkelnes, turinčias frotinį paminkštinimą kelių ir pėdučių srityje. Nepamainomas pasirinkimas vėsesniam orui rudenį ar žiemą – storesnės, šiltos ropojimo pėdkelnės su minkštučiu frotiniu paminkštinimu viduje.

Dydis

Pėdkelnės kūdikiui, kaip ir bet kuris kitas drabužis, turi būti reikiamo dydžio. Priešingu atveju, užuot padėjusios mažajam ropliukui sėkmingai keliauti į priekį, sukels nepatogumų: smuks, susisuks ar kabos tarp kojyčių.

Prie visų pėdkelnių modelių, parduodamų mūsų elektroninėje parduotuvėje, rasite ir dydžių lentelę. Ja pasinaudojus, bus lengviau nuspręsti, koks pėdkelnių dydis šiuo metu yra reikalingas Jūsų mergaitei ar berniukui.

Patogumas

Kūdikių pėdkelnės turi būti patogios ir, nevaržydamos judesių, leisti susipažinti su taip dominančiu aplinkiniu pasauliu. Nusprendus įsigyti „Sterntaler“ prekinio ženklo pėdkelnes, Jums belieka pasirinkti mažyliui tiksiantį dydį. Visu kitu, modeliuodami ir siūdami pėdkelnes, jau pasirūpinome mes. Pradedant kokybiška, odelei malonia medžiaga ir baigiant įvairiais funkcionaliais sprendimais, užtikrinančiais pėdkelnių patogumą. Pavyzdžiui,  dvi siūlės, esančios užpakalio srityje, dėl kurių, mūvint pėdkelnės, vaikutis nejaus nemalonaus veržimo jausmo. O viršuje esanti gumytė užtikrina geresnį pėdkelnių prigludimą ir, šias prilaikydama, neleidžia nusmukti. 

Dizainas

Visi vaikučiams skirti daiktai turi būti gražūs ir žaismingi. Kūdikių pėdkelnės, net jei šios skirtos atkakliam ropojimui, o ne derinimui prie puošnios suknytės  – ne išimtis. Tad visos „Sterntaler“ vaikiškos pėdkelnės akį traukia ne tik spalvų įvairove, bet ir mielomis, žaismingomis aplikacijomis, neabejotinai patiksiančiomis ir Jūsų mažyliui.

Nenustebkite, jog vieno ar kito pėdkelnių modelio dizainą Jūsų mažylis taip pamėgs, kad turėsite įsigyti net kelias vienodas poras! Tai padaryti galite tiek internetu, apsilankę mūsų elektroninėje parduotuvėje, tiek ir fizinėse „Sterntaler“ prekybos vietose.

Filtrai Norų sąrašas Meniu 0 0 €
Į viršų