Neperšlampamos pirštinės vaikams

viso iš 5 prekių

Neperšlampančios pirštinės

Vaikučiui pramogaujant lauke, svarbu apsaugoti rankytes ne tik nuo šalčio, bet ir drėgmės. Juk, sušlapus rankytėms – „pasigauti“ peršalimą visai paprasta. Tad kokybiškos, neperšlampamos pirštinės vaikams – garderobo detalė, kurios, renkantis rudeninę ar pavasarinę aprangą mažiesiems, taip pat negalima pamiršti įsigyti.

„Sterntaler“ pirkėjai gali rinktis iš kelių skirtingų neperšlampamų vaikiškų pirštinių modelių. Vaikutis, mūvėdamas pirštines, pagamintas iš impregnuoto, drėgmei atsparaus flysinio audinio, galės drąsiai liesti įvairius drėgnus daiktus ar, pavyzdžiui, žaisti su sniegu, kuris, net ir atėjus kalendoriniam pavasariui, neskuba ištirpti. Sausos rankytės liks ir mažylio, mūvinčio rudenines/pavasarines pirštines, pasiūtas iš impregnuotos, „striukinės“ medžiagos.

Na, o tikrai šlapioms pramogoms, netgi, pavyzdžiui, vandens sėmimui iš balos delniukais, puikiai tiks ilgos, visiškai drėgmės nepraleidžiančios lietaus pirštinės, pasiūtos iš to paties audinio, kaip ir lietaus drabužiai, o viduje turinčios minkštą flysinį pamušaliuką. 

Į ką turėtumėte atkreipti dėmesį, rinkdamiesi neperšlampančias pirštines vaikui?

Sezonas

Neperšlampančios pirštinės – garderobo detalė, nepamainoma tiek rudenį, lietučiui lyjant, tiek ankstyvą pavasarį, kol saulutė nespėjo sušildyti oro, o baltų, šaltų žiemos dovanų dar netrūksta. Juk lipdyti senį besmegenį, jei tik yra iš ko, galima ir pavasarį! Šioje mūsų internetinės parduotuvės prekių kategorijoje esančios neperšlampamos pirštinės vaikams (viengubos kumpštuotos/pirštuotos mikroflysinės pirštinės, lietaus pirštines su mikroflysiniu pamušalu, pavasarinės/rudeninės pirštinės iš impregnuoto „striukinio“ audinio su šiauštos medvilnės pamušalu) yra skirtos rudeniui, pavasariui ar nešaltai žiemai.

Jei Jums reikalingos vandens nepraleidžiančios, šilumą rankytėms net ir vėsiu oru garantuojančios žieminės pirštinės, rinkitės iš „Sterntaler“ asortimente esančių žieminių pirštinių. Daugelis jų yra gaminamos iš drėgmei atsparaus audinio, o viduje yra drėgmės nesugeriantis, greitai džiūstantis, efektyviomis, ilgai išliekančiomis termoizoliacinėmis savybėmis išsiskiriantis „Thinsulate“ pašiltinimas.

Patogumas bei funkcionalumas

Rinkdamiesi vaikiškas pirštines, atkreipkite dėmesį tiek į nesudėtingą jų užmovimą, tiek ir kitus praktiškus konkretaus modelio sprendimus. Lipdukas ar fiksuojanti juostelė – sprendimai, dėl kurių pirštinių užmovimas taps lengvesnis, o pirštinės nesmuks. Kituose lietaus pirštinių modeliuose idealų prigludimą prie rankyčių užtikrina vidinėje dalyje esanti  elastinė gumelė arba užsegama riešo juostelė.

Efektyvią ilgų lietaus pirštinių, dėvimų tiek ant striukės viršaus, tiek po ja, apsaugą nuo drėgmės užtikrina ne tik audinio ypatybės, bet ir tvirtai užsandarintos pirštinių siūlės. Kitame neperšlampančių pirštinių modelyje esanti prailginta trikotažinė juostelė, maloniai apgaubianti rankytę, neleis jau sušalti. O viengubos mikroflysinės pirštinės, nevaržančios rankytės judesių, neabejotinai patiks mažajam pasaulio tyrinėtojui, būtinai norinčiam viską palieti ir imti į rankas.  

Taigi, prieš rinkdamiesi konkretų „Sterntaler“ neperšlampamų pirštinių modelių, susipažinkite su jų funkcinėmis savybėmis ir nuspręskite, kas svarbiausia Jums bei, žinoma, Jūsų mažyliui.

Dydis

Norint, jog pirštinės būtų patogios, o jų apmovimas ant rankytės nesukeltų problemų, svarbu pasirinkti vaikučiui geriausiai tinkantį dydį. Pirštinių dydžiai (1,2,3,4 ir t.t.) dažniems tėveliams, o ypač – auginantiems pirmą vaikelį, gali atrodyti šiek tiek painūs. Viskas bus kur kas aiškiau, jei pasinaudosite orientacine dydžių lentele, pateikta prie konkretaus neperšlampančių pirštinių modelių. Taip pat atkreipkite dėmesį į nurodytą informaciją, jei vienas ar kitas pirštinių modelis yra mažintas/didintas.

Spalva

Jei tėveliai, kalbant apie vaikiškus daiktus, yra reiklūs kokybei ir funkcionalumui, tai pačiam berniukui ar mergaitei neretai svarbiausia, kaip atrodo jų naujosios neperšlampamos pirštinės. Kai rankytes puošia gražios, akytėms mielos vaikiškos pirštinės, pramogos lauke tampa dar smagesnės! O jei šias pagiria ir draugai, problemos „mama, aš nenoriu pirštinių!“ kaip mat nebelieka!

„Sterntaler“ neperšlampamos pirštinės vaikams, esančios šioje mūsų prekių kategorijoje, vilioja spalvų, dominuojančių daugelio berniukų ir mergaičių garderobe, įvairove. Tad priderinti pirštines prie vaikučio įvaizdžio nebus sudėtinga. 

Įsigyti pasirinkto modelio neperšlampamas pirštines ar bet kurį kitą „Sterntaler“ vaikišką daiktą, pirkėjų vertinamą dėl patrauklaus kainos bei kokybės santykio, galite ne tik internetu, bet ir fizinėse mūsų parduotuvėse.

Filtrai Norų sąrašas Meniu 0 0 €
Į viršų