Guminiai batai vaikams

viso iš 24 prekių

Guminiai batai vaikams

Tai, kas tėveliams kelia diskomfortą, mūsų mažiesiems gali būti tikrų tikriausia pramoga. Lietus ir po jo atsiradusios balos, kuriose vaikučiams taip smagu taškytis – vienas iš tokių pavyzdžių. Norint, jog vaikas galėtų pramogauti ne tik nevaržomai, bet, svarbiausia, ir saugiai, būtina pasirūpinti ne tik tinkama apranga, bet ir guminiais, drėgmės nepraleidžiančiais batais. Tai – svarbi garderobo dalis, kurią reikėtų turi ne tik namuose, bet ir darželyje. 

„Sterntaler“  guminiai batai vaikams mažųjų mylimi dėl žaismingo dizaino, o tėvelių vertinami dėl savo patogumo, kokybės bei funkcionalumo.

Skirtingi guminių batų modeliai

Guminiai batai vaikams skiriasi ne tik spalva ar aplikacijų įvairove, bet ir tam tikromis modelių ypatybėmis. „Sterntaler“ pirkėjams siūlomi ne tik botai ilgesniu ar trumpesniu aulu, bet ir guminiai batai, kurių aulas prailgintas specialia, drėgmei atsparia medžiaga su sutraukiamais raišteliais. Taip reguliuojant aulą, užtikrinamas geriausias batų prigludimas prie kojytės, efektyvi apsauga nuo lietaus bei, kas labai svarbu mėgėjams taškytis po balas ir, žinoma, jų tėveliams – vandens patekimo į batų vidų, .

Neperšlampančios batų movos, užmaunamos ant botų ar kitos avalynės – puikus sprendimas tėveliams, norintiems apsaugoti vaiko vežimėlį ar automobilio kėdutę nuo drėgmės ir purvo, likusių ant batų po šlapių atžalos šėlionių. Turėdami šį mažą, tačiau labai praktišką aksesuarą kartu su savimi, būsite pasiruošę leisti vaikui mėgautis gamtos malonumais, nepriklausomai nuo oro pokyčių.

Į ką atkreipti dėmesį, renkantis guminius batus vaikams?

Medžiaga

Guminiai batai ؎ ne ta avalynė, su kuria vaikutis praleidžia visą dieną. Tačiau medžiaga, iš kurios yra pagaminti botai, išlieka svarbiu kriterijumi. „Sterntaler“ asortimente siūlomi botai yra pagaminti iš kokybiškos natūralios gumos, užtikrinančios batų patvarumą, atsparumą drėgmei, tačiau nedidelį svorį. Batų vidus dengtas švelniu plonos medvilnės sluoksniu. Vaiko kojytė tiesiogiai nesiliečia su guma, tad ir prakaituojama mažiau.

Vaiko kojytės ypatybės

Renkantis botus ar kitą avalynę, svarbu pasirinkti ne tik tinkamą dydį, bet ir atsižvelgti į individualias vaiko kojytės ypatybes (pėdos plotį, kojos storį, kelties aukštį). Guminius  „Sterntaler“ batus trumpesniu aulu vaikučiui lengviau apsiauti pačiam. Kaip žinia, pradėti ugdyti mažylio savarankiškumą reikia kuo anksčiau. Visi „Sterntaler“ botų modeliai taip pat puikiai tinka vaikučiams, turintiems platesnę pėdutę ar aukštesnę keltį. 

Padas

Tėveliai, išleidę vaikus mėgautis šlapiomis pramogomis kieme ar miške, neretai baiminasi dėl įvairių dalykų. Vienas jų – šlapias, slidus pagrindas, ant kurio netyčia paslydus, gera mažylių nuotaika gali greitai išgaruoti. O ką jau kalbėti apie rimtesnių traumų pavojų. Tad padas – dar vienas svarbus kriterijus, į kurį, perkant visus batus, o ypač – botus – derėtų atkreipti dėmesį. Tvirtas, grublėtas „Sterntaler“ guminių batų padas – efektyvi Jūsų mažųjų apsauga nuo netikėtų paslydimų baloje ar ant šlapios žemės. 

Papildomi funkciniai sprendimai

Norite būti tikri, jog vaikučio koja bus apsaugota ne tik nuo drėgmės, patenkančios per bato padą ar siūles, bet ir viršų? Tokiu atveju rinkitės botus, kurių aulo viršuje yra drėgmei nepralaidi, raišteliais užtraukiama medžiaga, garantuojanti efektyvų prigludimą prie kojos. 

Sezonas

Kojų apsauga nuo drėgmės aktuali visais metų laikais, nepriklausomai nuo to, kokia veika mažylis užsiima: taškosi balose ar keliauja pasivaikščioti su darželio grupe. Žinoma, guminiai batai vaikams turėtų būti pasirenkami, atsižvelgiant į oro temperatūrą. Jei pavasarį, vasarą ar ankstyvą rudenį vaiko koja komfortiškiausiai jaučiasi botuose be pašiltinimo, tai šaltam rudeniui  tokia avalynė nėra rekomenduojama. Puikus sprendimas, leidžiantis apsieiti be kelių skirtingų porų guminių batų – „Sterntaler“ asortimente esančios mikroflysinės kojinės. Šias mūvint, botų avėjimas taps dar malonesnis, o koja bus apsaugotas nuo žemesnės lauko temperatūros.

Dydis

Vaikiški botai pagaminti iš gumos – medžiagos, kuri, kitaip nei oda, laikui bėgant neišsitampo. Tad, perkant šio tipo avalynę, reikia rinktis batus, atitinkančius esamą vaiko pėdos ilgį. Per maži botai neprasitampys, o su per dideliais vaikučiui bus tiesiog nepatogu vaikščioti ar bėgioti. Prie kiekvieno guminių batų modelio, parduodamo „Sterntaler“ elektroninėje parduotuvėje, yra pateikta ir išsamesnė avalynės dydžių lentelė, padėsianti lengviau apsispręsti.

Dizainas

Vaikai myli akimis. Batus – taip pat.  Braidymas po balas – tikras malonumas kiekvienai mergaitei ar berniukui, tačiau su batais, kurie vaikučiui nepatinka, ši pramoga nebebus tokia smagi. Tad, sprendžiant, kurie guminiai batai vaikams turėtų šį kartą atsidurti Jūsų batų lentynoje ir, žinoma, ant vaiko kojos, nepamirškite pasiteirauti ir atžalos nuomonės.

Rožiniai botai, dekoruoti visų mergaičių mylimais vienaragiais, o gal – mielais, spalvotais burbuliukais? Mėlyni botai, puošti draugiškais dinozaurais, mašinytėmis ar kitais motyvais, kuriems negali atsispirti berniukai? Arba stilingi, vienspalviai botai, kuriuos mielai renkasi šiek tiek vyresni vaikai? „Sterntaler“ guminiai batai vaikams išpildys net ir paties išrankiausio mažojo balų tyrinėtojų norus! 

Guminių batų ir kitų vaikiškų lietaus drabužių galite įsigyti fizinėse „Sterntaler“ parduotuvėse arba internetu.

Filtrai Norų sąrašas Meniu 0 0 €
Į viršų