Vandens batai vaikams

viso iš 24 prekių
-10% Vandens batai vaikams Širdelės Švelniai violetinė 600
-10% Vaikiški vandens batai Bitė Prigesinta rožinė 835

Vaikiški vandens batai "Bitė"

16,19 € 17,99 €
-10% Vandens batai vaikams Dino Ryški mėlyna 379

Vandens batai vaikams "Dino"

16,19 € 17,99 €
-10% Vaikiški vandens batai Ryški rožinė 745

Vaikiški vandens batai

13,49 € 14,99 €
-10% Vaikiški vandens batai

Vaikiški vandens batai

13,49 € 14,99 €

Vandens batai vaikams

Viena svarbiausių atsakingų tėvelių užduočių – užtikrinti visapusišką mažylio apsaugą nuo bet kokio įmanomo pavojaus. Norint tai padaryti, kartais užtenka tiesiog pasirūpinti tinkamu vaikučio garderobu. Maudymosi vandens batai patikimai apsaugos švelnias mažylių kojytes nuo įbrėžimų ar rimtesnių sužeidimų, sumažins paslydimo pavojų bei garantuos maksimalią higieną.

Kokią funkciją atlieka vandens batai?

Vaikiški maudymosi batai – praktiškas pirkinys, praversiantis tiek atostogaujant prie vandens telkinių Lietuvoje ar egzotiškoje šalyje, tiek ir leidžiant laiką su vaiku, pavyzdžiui, uždarame baseine. Šio tipo vaikiška avalynė, atliekanti apsauginę funkciją, leidžia saugiai mėgautis vandens pramogomis ir atvirose, ir uždarose erdvėse. Saugūs vaikai – ramūs ir mažylių tėveliai!

Maudymosi batai turi lankstų guminį paduką (dalis „Sterntaler“ vandens batų modelių – ir dygliukus ant jo), puikiai sukimbantį su įvairiais paviršiais ir apsaugantį nuo užsigavimo ar rimtesnių traumų, mažyliui paslydus. Ši apsauginė funkcija aktuali visais atvejais, nesvarbu, tai būtų akmenys vandenyje ar slidžios plytelės baseino erdvėje.

Akmenimis nusėta jūros pakrantė, aštrūs akmenys, kriauklytės ar kiti, vandenyje besimėtantys daiktai, galintys sužeisti mažas kojytes ir sutrikdyti pakilią atostogų nuotaiką. O, svečiuojantis egzotiškose šalyse, nemaloni „pažintis“ su jūros ežiais ar kitais, badytis linkusiais vandens gyventojais, ant jų užmynus, gali turėti ir rimtesnių pasekmių. Vandens batai vaikams suteikia patikimą jautrių mažųjų pėdučių apsaugą nuo sužalojimų, kurių, vaikštant basomis, galima patirti pačiose netikėčiausiose vietose.

Galiausiai, taip vaikų mylimas, tačiau per daug įkaitęs smėliukas mažiesiems atostogautojams gali sukelti diskomfortą. Jei mažylis avės lengvais, patogiais maudymosi batais, ilga kelionė smėlėtu paplūdimiu, tikėtina, problemų nesukels ar netgi taps smagiu nuotykiu. Priešingu atveju tėveliams gali tekti paprakaituoti ir savo atžalą, nenorintį savarankiškai žingsniuoti karštu smėliuku, nešti ant rankų.

Žinoma, vandens batai vaikams pravers ne tik atostogų metu. Tai – puikus pasirinkimas ir vaikams, besilankantiems baseinuose ar vandens pramogų parkuose. Šio tipo batai saugo ne tik nuo paslydimo, bet ir užtikrina higieną, itin svarbią kalbant apie viešas erdves, kuriose būna daug žmonių.

Į kokius kriterijus reikia atsižvelgti, renkantis vaikiškus vandens batus?

Batų padas

Vandens batų padas turi būti tvirtas, pakankamai storas, tačiau lankstus ir, žinoma, neslidus. „Sterntaler“ vandens batų padukai yra pagaminti iš lanksčios gumos, efektyviai sukimbančios su įvairiais paviršiais. Kai kurių batų modelių padukai yra dygliuoti, garantuojantys maksimalią apsaugą nuo paslydimų.

Vandens batų paduko storis lemia ir šio tipo avalynės paskirtis. „Sterntaler“ vandens batai vaikams plonesniu batu, kurie standžiai, tarsi kojinė, apgaubia kojytę, puikiai tinka baseinams ar pasivaikščiojimui smėlėtuose paplūdimiuose. Maudymosi batai storesniu padu patikimai apsaugo kojytes nuo pavojų, tykančių akmenuotame paplūdimyje. Žinoma, šio modelio vandens batus galima avėti ir baseinuose.

Medžiaga

Atsparumas drėgmei – svarbus, tačiau ne vienintelis kriterijus, keliamas šio tipo vaikiškiems batukams. Medžiaga, iš kurios pagaminti vandens batai, turi būti tampri, tanki, tvirta, greitai džiūstanti ir, žinoma, kojytei maloni, „kvėpuoti“ leidžiantis. Visus minėtus reikalavimus atitinka neoprenas – audinys, kurį naudojame vandens batų gamybai.

Batų dydis

Nesvarbu, apie kokio tipo avalynę būtų kalbama, viena svarbiausių sąlygų, siekiant užtikrinti komfortą – tinkamas batų dydis. Per maži vandens batai spaus kojytę, tuo tarpu per dideli – smuks ir negalės suteikti maksimalios apsaugos.

Prie visų batų, parduodamų  mūsų elektroninėje parduotuvėje,  rasite ir avalynės dydžių lentelę, kuria pasinaudojus, vandens batų pasirinkimas internetu nebus sudėtingas.

Patogumas ir praktiškumas

Mergaitei ar berniukui skirti maudymosi batai, kaip ir, žinoma, bet kurio tipo avalynė, turi būti patogūs bei praktiški. Tai – viena pagrindinių taisyklių, kuriomis, modeliuodami ir siūdami batus, vadovaujamės. „Sterntaler“ vandens batai turi gumelę su fiksatoriumi, kurią reguliuojant, užtikrinamas geriausias prigludimas prie kojytės. Tai lemia ne tik patogumą, bet ir neleidžia į batuko vidų patekti vandeniui ar kitiems smulkiems daiktams (smėlis, akmenukai ir pan.).

Užpakalinėje batukų dalyje ties kulkšnimi esanti kilpelė palengvina batukų apsiavimą. Tai – patogus ir praktiškas sprendimas ne tik tėveliams, bet ir mažiesiems, pasiekusiems tą gyvenimo tarpsnį, kai viską norisi daryti savarankiškai.

„Sterntaler“ vandens batai turi išimamą vidinį paduką, kurį galima džiovinti atskirai, taip dar pagreitinant avalynės išdžiūvimą.

Dizainas

Nors šio tipo avalynė atlieka praktinę funkciją, tačiau vandens batai vaikams, kaip ir bet kuri kita garderobo detalė, turi džiuginti mažylių akis. „Sterntaler“ nepamiršo pagalvoti ir apie tai! Mūsų vandens batų asortimente pirkėjai ras tiek neutralių spalvų, abiejų lyčių vaikučiams tinkančios avalynės, tiek ir batukų, orientuotų į išskirtinai mergaitišką arba berniukišką skonį.

Siūlome pasinaudoti galimybe įsigyti prie vandens batų derančių to paties rašto vaikiškų maudymosi kostiumėlių ir maudymosi kepurių. Taip ne tik iki galo išpildysite žavingą mažojo atostogautojo įvaizdį, bet, svarbiausia, garantuosite visapusišką mažylio apsaugą.

Funkcionalių bei stilingų „Sterntaler“ vandens batų, kurių kaina atitinka aukščiausią gaminio kokybę, galima įsigyti tiek internetu, tiek ir fizinėse mūsų prekybos vietose.

Filtrai Norų sąrašas Meniu 0 0 €
Į viršų