Maudymosi kostiumėliai vaikams

viso iš 78 prekių
1 / 4

Maudymosi kostiumėliai vaikams

Vandens pramogos, nesvarbu, maudynės uždarame baseine ar atvirame vandens telkinyje, džiaugiantis saulutės spinduliais, dažnam vaikui – vienos smagiausių. Norint saugiai mėgautis vandens malonumais, mažyliui net nebūtina mokėti plaukti. Svarbiausia – šalia esantys rūpestingi tėveliai, kurie, be kitos atsakomybės, savo atžalai turi išrinkti funkcionalų bei stilingą maudymosi kostiumėlį. 

Įvairių modelių, iš saugių, kokybiškų, nuo UV spindulių saugančių audinių pasiūti „Sterntaler“ maudymosi kostiumėliai vaikams atitinka visus šiai garderobo detalei keliamus reikalavimus tiek estetine, tiek funkcionalumo prasme. Net jei praėjusių metų maudymosi apranga vaikui vis dar tinka, nepraleiskite progos atnaujinti mažylio vasaros garderobą. Akis džiugins žaisminga mažylio išvaizda, o širdis bus rami dėl maksimalios vaiko odelės apsaugos nuo galimo UV saulės spindulių pavojaus.  

Į ką reikėtų atkreipti dėmesį, renkantis vaikišką maudymosi kostiumėlį?

Audinys

Maudymukai vaikams turi būti pagaminti iš kokybiškos, jautriai mažylio odelei malonios, greitai džiūstančios bei nuo intensyvių UV saulės spindulių saugančios medžiagos. „Sterntaler“ maudymosi kostiumėliai vaikams, kurių gamyboje naudojamas +50 UV audinio tankumo filtras, turi kokybės sertifikatą (DIN EN 13758-1:2007-03), suteikiamą gaminiams, efektyviai apsaugantiems nuo kenksmingų UV saulės spindulių.

Vaikučiai, dėvintys „Sterntaler“  maudymosi aprangą, gali mėgautis saule, be būtinybės naudoti apsauginį kremą. O tai reiškia mažesnį cheminių medžiagų kiekį, per odą patenkantį į vaiko organizmą bei nedidelį, tačiau reikšmingą indėlį tausojant aplinką. Ir, žinoma, laisvę tėveliams, kuriems nebereikia žiūrėti į laikrodį, sekant, kada baigiasi apsauginio kremo nuo saulės efektas. 

Modelis

Skirtingų modelių maudymukai vaikams leidžia sukurti ne tik pageidaujamą mažųjų vasarotojų stilių, bet, kaip ir audinio struktūra, gali apsaugoti nuo UV spindulių. Tad, renkantis konkretų maudymosi kostiumėlio modelį, būtina atkreipti dėmesį ne tik į savo asmeninį ar vaiko skonį, atžalos amžių, bet ir planuojamą veiklą. Pavyzdžiui, ketinant maudytis uždarame baseine, kur nebaisi „besikandžiojanti“ saulutė, mergaitėms puikiai tiks tradicinio modelio maudymosi kostiumėliai su petnešėlėmis, o berniukams – maudymosi kelnaitės.

Planuojant pramogas atvirame vandens telkinyje bei ilgesnį buvimą saulėje, rekomenduojama rinktis maudymosi kostiumėlius ilgomis/trumpomis rankovėmis ir pageidaujamo modelio apatinę dalį (to paties rašto maudymosi šortai vaikams, maudymosi kelnės ar kelnaitės). Efektyvią apsaugą nuo UV spindulių suteikia ir patogaus modelio, vientisas maudymosi kostiumėlis – kombinezonas, kuris, pasirinkus norimą spalvą ir aplikacijas, puikiai tiks tiek mergaitėms, tiek berniukams. Kuo vaikas mažesnis, tuo didesnę  jautrios odelės dalį maudymosi kostiumėlis turėtų uždengti.

Dydis

Vaikiški maudymosi kostiumai, kaip ir kiti drabužiai, turi būti tinkamo dydžio. Tiek per didelė, tiek per maža maudymosi apranga vaikams kels diskomfortą, trukdydama mėgautis maudynėmis vandens telkiniuose ar statyti smėlio pilis pajūryje.

Siekdami Jums palengvinti vaikiškų maudymosi kostiumėlių internetu pasirinkimą, prie produktų aprašymo pateikiame ir išsamią dydžių lentelę bei nurodome, jei modelis yra didintas/mažintas.

Praktiškumas ir funkcionalumas

Nesvarbu,  maudymosi glaudės berniukams ar maudymosi kostiumėlis mergaitėms: visi „Sterntaler“ kostiumėliai sumodeliuoti taip, jog būtų maksimaliai patogūs ir praktiški. Pavyzdžiui, visuose 68 – 92 dydžio maudymosi kostiumėliuose, šortukuose bei kelnaitėse yra įsiūtos specialios apsauginės kelnaitės, padedančios užbėgti už akių galimoms „didelėms nelaimėms“vandenyje.

Kai kuriuose maudymosi kostiumėliuose esantis plačiai atsitraukiantis užtrauktukas gerokai supaprastina šio rūbo ap(si)vilkimą/nu(si)vilkimą, o jo viršuje esanti apsauga padeda išvengti pavojaus sužnybti mažylio odelę.

Dizainas

„Sterntaler“ vaikiškų maudymosi kostiumėlių asortimentas kiekvieną sezoną papildomas naujais modeliais, viliojančiais mažylius savo spalvingumu, žaismingais raštais bei kitomis dizaino detalėmis. Prie visų maudymosi kostiumėlių modelių galima priderinti tos pačios kolekcijos maudymosi batus ir maudymosi kepuraites – aksesuarus, ne tik suteiksiančius mažojo stileivos įvaizdžiui dar daugiau žaismingumo, bet ir garantuojančius  maksimalią apsaugą nuo UV spindulių žalos ir pavojų, tykančių vandenyje. „Sterntaler“ maudymosi kepuraitės su raišteliais nuo galvytės nenupūs net ir stipresnis vėjelis. O prailginta kaklo dalis apsaugos jautrią odelę nuo skaudžių saulės nudegimų.

Sterntaler“ maudymukai mergaitėms pasižymi ne tik žaismingu dizainu ir išskirtinėmis detalėmis, bet ir praktiškumu bei saugumu. Šie maudymukai yra kuriami kruopščiai apgalvojant ir atsižvelgiant į mažųjų poreikius ir saugumo reikalavimus maudymosi metu. Svarbu pabrėžti, kad „Sterntaler“ maudymukai mergaitėms ir berniukams yra sukurti su specialia UV 50+ apsauga, kuri apsaugo mažuosius nuo pavojingų saulės spindulių žalos, taip suteikianti tėvams ramybę dėl jų vaikų saugumo.

„Sterntaler“ stengiasi apgalvoti viską, kas, kalbant apie aprangą, svarbu mažyliams ir rūpestingiems jų tėveliams. Įsitikinkite tuo patys, apsilankę mūsų internetinėje parduotuvėje arba fizinėse prekybos vietose.

Filtrai Norų sąrašas Meniu 0 0 €
Į viršų