Vilnonės kojinės vaikams

viso iš 5 prekių

Vilnonės kojinės vaikams

Vaikiškos kojinės su vilna yra puikus pasirinkima, ypač šaltuoju metų laiku. Vilna yra natūralus ir šilumą išlaikantis audinys, kuris suteikia daug privalumų:

  • Šiluma ir šilumos reguliavimas: vilna turi puikų šiluminį izoliacijos gebėjimą, todėl ji saugo vaiko kojas nuo šalčio. Be to, vilnos struktūra leidžia jai kvėpuoti, taigi, ji suteikia šilumos reguliavimo galimybę, kad kojos neperkaistų pernelyg šiltu oru.
  • Kvėpuojanti medžiaga: vilna yra natūraliai kvėpuojanti, todėl jei Jūsų vaikučio kojos yra linkusios į prakaitavimą – kojinės su vilna greičiau išgarins susikaupusią drėgmę. Šaltuoju metų laiku ypač svarbu, kad vaikučio kojos išliktų sausos.

Mūsų parduotuvėse rasite vilnones kojines ir naujagimiui, ir dideliems vaikams.

Šių metų naujiena – neslystančios vaikiškos kojinės su vilna. Minkštutės, plono mezgimo kojinės su vilna ant padukų turi gumeles, kurios sukimba su slidžiais paviršiais ir neleidžia vaikams paslysti. Kojinaičių viršuje esantis atvartėlis maloniai priglunda prie mažylio kojos ir kojinės nesmunka, o esant poreikiui jį galima atraityti ir kojines pailginti iki kelių.

“Sterntaler” fizinėse parduotuvėse ir internetu rasite plono mezgimo kojines su vilna, tinkančias naujagimias ir dideliems vaikams.

Filtrai Norų sąrašas Meniu 0 0 €
Į viršų