Kepurės vaikams

viso iš 302 prekių
1 / 13

 

 


Kokybiškos, stilingos ir funkcionalios kepurės vaikams

Metų laikai keičiasi, tačiau stilingos kepurės vaikams, pasirinkus oro sąlygas atitinkantį modelį, išlieka svarbia garderobo dalimi. Megztos ar vilnonės kepurės saugo jautrią mažųjų galvytę nuo šalčio. Vaikiškos kepurės su snapeliu – nuo žalingų UV spindulių. Mielos galvajuostės mergaitei ar, pavyzdžiui, krikštynų šventei tinkančios kepurės, gali tapti fotosesijos akcentu. Taigi, vaikiškos kepurės – aksesuaras, ne tik puošiantis pačias mažiausias ar jau ūgtelėjusias atžalas, bet, svarbiausia, leidžiantis mėgautis saugiu buvimu lauke, nepriklausomai nuo oro. Tėvams tenka atsakinga užduotis: išrinkti kokybišką kepurę, kuri vaikučiui tiktų ir patiktų. Su „Sterntaler“ šis darbas taps gerokai paprastesnis! Nesvarbu, kuris kepurės mergaitėms/berniukams modelis patraukė Jūsų dėmesį, galite būti tikri, jog tai – ne tik to sezono mados tendencijas atitinkantis, bet, svarbiausia, kokybiškas, funkcionalus, iš saugių medžiagų pasiūtas gaminys Jūsų atžalai.

Vaikiškų kepurių modeliai

Konkretaus kepurės modelio pasirinkimas priklauso ne tik nuo metų laiko, bet ir mažylio amžiaus bei, žinoma, skonio. Beisbolo kepuraitės, kepurėlės su snapeliu ir papildoma kaklo apsauga, panamos, turbanai, galvajuostės, kepurėlės su raišteliu ar viengubos trikotažinės kepurės. Tai – tik dalis „Sterntaler“ šiltojo sezono vaikiškų kepurių modelių. 

Orams atvėsus, kepurės ir šaliko komplektas vaikams, ypač – mažesniems, neretai pakeičiamas efektyvią apsaugą užtikrinančiu šalmuku. Kepurė su mova – visada stilingas ir praktiškas pasirinkimas, užtikrinantis komfortišką šilumą bet kokiu oru.

Kriterijai, į kuriuos reikia atsižvelgti, renkantis vaikiškas kepures

Audinys

Neabejotinai geriausias pasirinkimas – natūralios, orui pralaidžios, „galvai“ kvėpuoti leidžiančios medžiagos.

Plonos, vasarinės „Sterntaler“ vaikiškos kepurės yra pasiūtos iš 100 % medvilnės, kai kurie modeliai – iš 100 % ekologiškos medvilnės. Be visų gerųjų medvilnei būdingų savybių (pralaidumas orui bei drėgmei, minkštumas ir pan.), dauguma „Sterntaler“ vasarinių vaikiškų kepurių išsiskiria efektyvia apsauga nuo tiesioginių UV spindulių, siekiančia nuo 15 iki 50+. Kuo šis skaičius didesnis, tuo kepurė efektyviau saugo galvą, veidą, kaklą bei akis nuo žalingo UV saulės spindulių poveikio.

Renkantis kepurių, skirtų šaltajam sezonui, audinį, svarbu ne tik jo šiluminės savybės, bet ir efektyvus drėgmės išgarinimas. Nors didelė dalis pirkėjų pirmenybę teikia natūraliems, kūnui maloniems audiniams, iš kokybiškos sintetinės medžiagos, pavyzdžiui, fliso, pasiūta kepurė berniukui/mergaitei, be kitų privalumų, išsiskiria ir greitu drėgmės pašalinimu.

Merino vilna, vilna, šiaušta medvilnė ar flisas: susipažinkite su kiekvieno audinio savybėmis ar tiesiog rinkitės modelį, patraukusį Jūsų ar Jūsų vaiko akį. Visos „Sterntaler“ žieminės kepurės vaikams yra ne tik stilingos, bet ir atitinka svarbiausius to sezono kriterijus.

Vaikiškų kepurių dydžiai

Tinkamas kepurės dydis – būtina sąlyga ne tik dėl šio aksesuaro estetikos, bet ir patogumo ją dėvinčiam vaikui. Net pačią mylimiausią kepurytę, pastebėjus, jog vaikas ją išaugo, laikas pakeisti nauja. O per didelę – palikti spintoje iki kito sezono. Net neabejojame, jog  iš plataus „Sterntaler“ asortimento išsirinksite kepurę, kuri Jūsų vaikui patiks ir idealiai tiks!

Kaip visų rūbų, taip ir vaikiškų kepurių dydžiai, priklausomai nuo gamintojo, gali skirtis. Tad, prie kiekvieno modelio, parduodamo mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra pateikta ir vaikiškų kepurių dydžių lentelė, padėsianti lengviau pasirinkti geriausiai tinkančią prekę. Jei kuri nors kepurė yra padidinta ar pamažinta, ši informacija taip pat nurodyta prekės aprašyme.

Patogumas

Tinkamas dydis – ne vienintelė sąlyga, nulemianti kepurės patogumą. Renkantis šį aksesuarą, būtina atsižvelgti net į menkiausias modelio detales. Ypač – kalbant apie patiems mažiausiems skirtas kepures, kurie patys dar negali pasakyti, jei jiems nėra patogu.

Papildomi aksesuarai, pavyzdžiui, kutai, karoliukai ir pan., ypač puošiantys mažų mergaičių kepures, atrodo labai mielai. Tačiau, jei vaikas dar yra mažas ir, būdamas lauke, daugiausiai laiko praleidžiamas, gulėdamas vežimėlyje, tokių detalių, dėl mažylio patogumo, derėtų atsisakyti. „Sterntaler“ kepurės, skirtos naujagimiams, gale neturi siūlės, tad nespaudžia galvytės ir garantuoja mažyliui patogumą. 

Funkcionalumas

„Sterntaler“ trikotažinės ar iš kitų kokybiškų audinių pasiūtos vaikiškos kepurės yra ne tik patogios, bet ir funkcionalios. Kiekvienas modelis yra pagamintas taip, jog būtų kuo naudingesnis, praktiškesnis ir patogesnis. Pavyzdžiui, dėl gero kepurių prigludimo, apsaugojamos jautrios mažųjų ausytės, tad nereikia baimintis net ir stipresnio vėjo. Kepurės, turinčios raištelius, priklausomai nuo galvytės formos, gali būti praplatinamos ar pasiaurinamos.O dvipusės kepurės vaikams neatsibos niekada. Tereikia kepurę išversti į kitą pusę: nustebins naujas paveikslėlis ar kita spalva!

Vaiko skonis ir mada

Vaikui augant, jo nuomonė įvairiais klausimais darosi vis aiškesnė. Kepurės pasirinkimas – ne išimtis. „Sterntaler“ vaikiškų kepurių asortimento kokybę ir funkcionalumą jau aptarėme, tad Jūsų atžalai beliko pasirinkti, kuris modelis jam/jai patogiausias, o spalva ar ornamentai – gražiausi. Kepurė su snapeliu vaikams vienas iš dažniausių pasirinkimų šiltuoju sezonu. Mūsų kepurių kolekcijoje rasite kepures su snapeliu vaikams, kurių dizainas pritaikytas ir trimečiams ir 12 metų ar vyresniems berniukams. Kepurės berniukams su dinozaurais, traktoriais ar vienspalvės pritaikytos skirtingiems stiliams ir poreikiams. Nuo sportiškų modelių iki elegantiškų skrybėlių variantų, kiekvienas berniukas gali rasti savo mėgstamą kepurytę.

Norimą modelį galite įsigyti „Sterntaler“ parduotuvėje internetu arba fizinėse prekybos vietose.

Filtrai Norų sąrašas Meniu 0 0 €
Į viršų