Šalmukai vaikams

viso iš 6 prekių

Šalmukai vaikams

Medvilniniai, mikroflysiniai ar merino vilnos šalmukai vaikams ir kūdikiams (priklausomai nuo galvos apimties – maždaug nuo 6 mėnesių amžiaus)  iš „Sterntaler“ – vienas geriausių pasirinkimų, ieškant patogaus, praktiško ir efektyviai šildančio galvos apdangalo. Pasirinkus geriausiai poreikius estetikos bei funkcionalumo prasme atitinkantį modelį, šalmukas taps neatsiejama Jūsų mažylio garderobo detale ne tik žiemą, bet ir rudenį ar pavasarį.

Kodėl šalmukai vaikams – vienas populiariausių pasirinkimų „Sterntaler“ pirkėjų tarpe?

Tėvelius, besirenkančius iš skirtingų modelių stilingų, praktiškų bei patikimai šildančių galvos apdangalų berniukams ir mergaitėms, neretai domina būtent kepurės-šalmai. Dėl šio tipo kepurių ypatybių, kepurė-šalmas gerai priglunda prie galvytės, apgaubia veiduką, uždengia ne tik ausytes, bet ir kakliuką. Praktiški sprendimai, panaudoti kuriant „Sterntaler“ šalmukus, garantuoja dar patikimesnę Jūsų mažylio apsaugą nuo „besižnaibančio“ šaltuko ir žvarbaus vėjelio. Pavyzdžiui, įsiūta paslėpta gumelė, skirta reguliuoti šalmuko prigludimą (plotį). O kai kuriuose šalmukų modeliuose yra mikroflysinis sluoksnis, kurį pakėlus, uždengiamas ir smakriukas.

Daliai tėvelių, o taip pat – ir patiems vaikučiams, patinka, jog lengvai užmaunami šalmukai gerai apsaugo kakliuką ir nebereikia papildomai rištis šaliko. Kaip žinia, šią garderobo detalę, prailginančią apsirengimo procesą, mėgta toli gražu ne kiekvienas vaikas.

Jei tėveliai, prižiūrintys savo atžalą lauke, gali nuolat stebėti, ar vaikučio kepurė nepasikėlė, tai darželio auklėtojos, besirūpinančios būriu judrių mažylių, tokią galimybę turi ne visada. Dėl modelio ypatybių, šalmukas, net ir vaikui aktyviai sukiojant galvytę, neapnuogina ausyčių bei kakliuko. Tad šio tipo kepurės – neabejotinai patogiausias pasirinkimas vaikučiams, einantiems į darželį. Tėveliams nebeliks pagrindo baimintis, jog mažylis, šėliodamas lauke vėsiu oru, gali sušalti.

Vaikiški šalmukai neturi raištelių, tad šio modelio galvos apdangalą nesudėtinga užsidėti ir pačiam mažyliui, besimokančiam apsirengti savarankiškai.

 Vaikiški šalmukai – skirtingu metų laiku tinkamas dėvėti galvos apdangalas

Šio tipo vaikiškos kepurės neretai tapatinamos su žiemos sezonui skirtu galvos apdangalu. Žvelgiant į „Sterntaler“ vaikiškų šalmukų  įvairovę, prieinamą internetu arba fizinėse mūsų parduotuvėse, akivaizdu, jog tai – ne visai tiesa. Pasirinkus geriausiai poreikius atitinkantį šalmuko modelį bei audinį, šis suteiks Jūsų berniukui ar mergaitei patikimą apsaugą nuo šalčio ir vėjo ne tik žiemą, bet ir rudenį ar vėsų pavasarį.

Mikroflysiniai šalmukai vaikams

Jei domina žieminiai šalmukai vaikams, siūlome pasidomėti reguliuojamos apimties dvigubais mikroflysiniais šalmukais. Švelnus, minkštas mikroflysinis audinys efektyviai sulaiko šilumą bei išgarina drėgmę. O tam tikri funkcionalūs sprendimai (dvigubas audinys, reguliuojamas plotis, papildomas smakriuko uždengimas), panaudoti siuvant „Sterntaler“ šalmukus, garantuoja patikimą Jūsų mažylio apsaugą nuo šalčio bei vėjo net ir žvarbiausią žiemos dieną.

Mikroflysinis šalmukas su medvilnės pašiltinimu ar be pašiltinimo ؎ puikus pasirinkimas žiemą. Iš šio audinio pasiūti šalmukai vaikams – tiks ir rudeniui ar šaltesniam pavasariui.

Medvilniniai šalmukai vaikams

„Sterntaler“ pirkėjų tarpe populiarūs ir dvisluoksniai medvilniniai šalmukai, tinkami dėvėti ne tik pavasarį ar rudenį, bet ir nešaltą žiemą. Švelnus ir minkštas medvilnės audinys yra pralaidus orui, nealergizuoja, tad puikiai tinka net ir jautrią odelę turintiems mažyliams. O modelio ypatybės (elastingumas, geras prigludimas ir kita) suteikia patikimą galvytės, ausyčių ir kakliuko apsaugą nuo šalčio bei vėjo. Šio modelio šalmukas gali būti dėvimas iš abiejų pusių. Tai – svarbi detalė, leisianti pagyvinti Jūsų mažylio aprangą.

Merino vilnos šalmukai vaikams

Merino vilnos šalmukai, priklausomai nuo konkretaus modelio, gali būti dėvimi  visus metus, kai reikia apsaugoti mažylį nuo šalčio ir vėjo. Šis audinys – neabejotinai vienas geriausių pasirinkimų, siuvant vaikiškus drabužėlius. Kepurės – ne išimtis. Merino vilna efektyviai sugeria ir išgarina drėgmę, leidžia odai kvėpuoti, turi antibakterinių savybių. Termoreguliacija – dar viena unikali šios medžiagos savybė. Nesvarbu, ar šalta, ar šilčiau, Jūsų merino vilna padeda išlaikyti optimalią kūno temperatūrą. Kalbant apie patogumą patiems vaikučiams, ne mažiau svarbu, jog šios rūšies vilna „nesikandžioja“. Priešingai, yra labai minkšta, švelni ir maloniai mažylio odelei.

Orui rudenį atvėsus arba pavasarį, dar nespėjus sušilti, puikiai tiks ploni merino vilnos šalmukai su žaismingomis ausytėmis. O temperatūrai nukritus žemiau – šiltesni, viengubo mezgimo merino vilnos šalmukai vaikams.

Į ką, renkantis šalmuką savo mažyliui, svarbu atkreipti dėmesį?

Jei jau pasirinkote norimą vaikiško šalmuko audinį bei modelį, nepamirškite atkreipti dėmesį ir į dar  keletą svarbių kriterijų.

Dizainas

Tėveliams dažniausiai rūpi funkcinės vaikiškos aprangos savybės, tuo tarpu vaikai, kaip žinia, visur ieško grožio. Norėdami įsiteikti mažiesiems stileivoms, siūlome rinktis ne tik įprastus kepurių-šalmukų modelius, bet ir šalmukus-nykštuko kepurėles, šalmukus su žaismingais bumbuliukais ar mielomis ausytėmis. 

Dydis

Netinkamo dydžio šalmukas smuks arba spaus galvytę, taip sukeldamas diskomfortą Jūsų vaikučiui. Prie kiekvieno šalmuko, esančio mūsų asortimente, pateikiama orientacinė dydžių lentelė bei informacija, jei kepurė yra didinta/mažinta.

Kviečiame įsigyti šalmuką ar kitas aukščiausios kokybės vaikiškas prekes, apsilankius „Sterntaler“ internetinėje parduotuvėje arba fizinėse prekybos vietose. 

 

Filtrai Norų sąrašas Meniu 0 0 €
Į viršų