Lietaus striukės

viso iš 6 prekių

Lietus striukės

Tai, ko mes, suaugusieji, vengiame, mažiesiems nuotykių ieškotojams gali tapti pačia smagiausia pramoga. Krapnojantis lietutis ir jo paliktos balos – vienas puikiausių pavyzdžiui. Šlapioms linksmybėms lauke, tikėtina, negali atsispirti ir Jūsų atžala? Tereikia kokybiškos striukės nuo lietaus, apsaugančios mažylį bei jo aprangą nuo drėgmės ir purvo. Ir šlapias savo atžalos pramogas lauke galėsite stebinti ramia širdimi bei, žinoma, plačia šypsena!

Į kokius kriterijus svarbu atkreipti dėmesį, ieškant vaikiškos lietaus striukės?

Apsauga nuo drėgmės

„Sterntaler“ vaikams skirtos striukės nuo lietaus yra gaminamos iš vandeniui atsparios, vėjo neperpučiamos medžiagos. O viduje esantis plonas medvilnės sluoksnis paverčia lietaus rūbus „kvėpuojančiais“. Efektyvią apsaugą nuo drėgmės suteikia ne tik audinys, bet ir mergaitėms bei berniukams skirtų lietaus striukių modelių ypatybės. Pavyzdžiui, efektyviai užsandarintos, drėgmės nepraleidžiančios siūlės ar prailginta užpakalinės lietaus striukės dalis, šildanti bei neleidžianti sušlapti vaiko nugarytei net šiam pasilenkus. Žinoma, taip pat – ir gobtuvai, kurie, priklausomai nuo striukės modelio, gali būti nusegami arba ne. Kai kurios „Sterntaler“ striukės nuo lietaus apačioje bei rankogaliuose turi įsiūtas gumeles, pagerinančias prigludimą bei suteikiančias papildomą apsaugą nuo drėgmės patekimo po rūbais.

Metų laikas

„Sterntaler“ lietaus striukės be pašiltinimo – pasirinkimas šiltajam sezonui. O, įsigiję lietaus striukę su išsegamu pamušalu, už tą pačią kainą gausite net trimis būdais dėvimą drabužį. Ploną lietaus striukę, striukę su pašiltinimu, skirtą vėsesniam orui bei mikroflysinio audinio bliuzoną (pamušalas). Tokia 3in1 lietaus striukė – puikus įrodymas, jog, kuriant vaikiškus rūbus, funkcionalumas – vienas iš svarbiausių „Sterntaler“ kriterijų.

Patvarumas

„Sterntaler“, gamindami vaikiškus rūbus bei kitas mažiesiems skirtas prekes, didžiausią dėmesį skiria kokybei. Lietaus striukės yra siuvamos iš patvarios, lengvai prižiūrimos medžiagos. Dalyje lietaus striukių rankogaliai ir apatinė nugaros dalis yra papildomai sutvirtinti, taip garantuojant dar didesnį rūbo ilgaamžiškumą.

Dydis

Lietaus striukė, kaip ir bet kuris vaikams skirtas rūbas, mažiesiems turi idealiai tikti. Tik tokiu atveju vaikutis jausis patogiai bei, negalvodamas apie, pavyzdžiui, per trumpas ar, priešingai, per ilgas drabužio rankoves, galės nuoširdžiai mėgautis visomis „šlapiomis“ lauko pramogomis.

Prie kiekvieno lietaus striukės modelio, esančio „Sterntaler“ asortimente, rasite pateiktą orientacinę dydžių lentelę, padėsiančią lengviau apsispręsti. O taip pat – ir informaciją, jei kažkuris rūbo modelis yra padidintas arba pamažintas.

Dizainas

Rūbus, kaip ir daugelį aplink esančių daiktų, vaikučiai myli akimis. Iš spalvų ir ornamentų gausos, siūlomos „Sterntaler“ lietaus striukių kategorijoje, tikrai atrasite modelį, geriausiai išpildantį Jūsų mažylio estetinius pageidavimus. O jei norite sukurti stilingą, iki galo išpildytą ir, žinoma, maksimalią apsaugą garantuojantį lietaus aprangos derinuką, prie striukės pasirinkite derančias  lietaus kelnes, guminius batus bei neperšlampamas pirštines.

Aukščiausios kokybės „Sterntaler“ lietaus rūbų bei kitų vaikams skirtų prekių ieškokite mūsų internetinėje parduotuvėje arba fizinėse prekybos vietose.

Filtrai Norų sąrašas Meniu 0 0 €
Į viršų