Neslystančios kojinės vaikams

viso iš 72 prekių

Neslystančios kojinės vaikams

Neslystančios kojinės vaikams, turinčios guminius taškelius ant padukų (kai kurie modeliai – ir ant kelčių) – ne tik šildo mažąsias kojytes, bet ir palengvina ropojimą ar saugo nuo parkritimo. Įvairių šio tipo kojinyčių modelių, tinkančių berniukams ir mergaitėms, rasite „Sterntaler“ fizinėse prekybos vietose bei elektroninėje mūsų parduotuvėje. 

Kada neslystančios kojinės – vaikams geriausias pasirinkimas?

Vaikiškos kojinės su guminiu padu – garderobo detalė, kuri, pasirinkus tinkamą dydį, nepamainoma tiek patiems mažiausiems, aplinką tyrinėjantiems ant keturių kojyčių, tiek ir didesniems, nuolat visur skubantiems vaikučiams. Neslystančios kojinės, skirtos specialiai ropojimui, silikonines gumytes turi ne tik ant padukų, bet ir kelčių. Toks sprendimas pagerina sukibimą net ir su slidžiomis grindimis. Ropodamas vaikutis neslys atgal, tad „kelionė“ į priekį bus gerokai lengvesnė.

Kojinės su guminiu padu, efektyviai sukimbančiu su paviršiumi ir taip sumažinančiu kritimo galimybę – nepamainomas pagalbininkas ir vaikučiui, besimokančiam vaikščioti. Nors, nerangiai sudėliojus kojytes, „pagautas zuikis“ ir nebūtų skausmingas, kritimas, ypač nedrąsiems, atsargesniems vaikučiams, gali atitolinti norą mokytis savarankiškai vaikščioti.

Neslystančios kojinės guminiu paduku – praktiškas pirkinys ir jau ūgtelėjusių vaikų tėveliams, visur ir visada galvojantiems apie savo atžalų saugumą. Šio tipo kojinytės – puiki šlepečių alternatyva, pavyzdžiui, žaidimų kambaryje, svečiuose ar darželyje. Neslystantis padas tvirtai sukimba su paviršiumi, tad traumų ar tiesiog išgąsčio, patirto parslydus, tikimybė gerokai sumažėja.

Patarimai, aktualūs renkantis kojines su neslystančiu padu

Audinys

Su kojinytėmis vaikai praleidžia didžiąją dienos dalį, tad audinys, turintis tiesioginį kontaktą su jautria mažylių odele – vienas svarbiausių kriterijų. „Sterntaler“ neslystančios kojinės vaikams yra siuvamos iš medvilnės. Tai – minkšta, švelni, „kvėpuojanti“, net ir į alergiją linkusiai odelei draugiška medžiaga. Tiesa, kojinių sudėtyje, be medvilnės, rasite ir kitų priedų (elastano, poliamido), suteikiančių tvirtumo, padidinančių atsparumą trinčiai bei lemiančių greitesnį išdžiūvimą.

Šiltajam sezonui rekomenduojame rinktis plonas medvilnines kojinytes. O vėsesniam orui – jaukia šiluma apgaubiančias neslystančias kojinytes su minkštu frotiniu pašiltinimu. 

Dydis

Netinkamo dydžio kojinės su neslystančiu padu, užuot atlikusios savo funkciją, mažyliui sukels diskomfortą: smuks ar, priešingai, verš. O, ilgiau mūvint per mažas kojines, gali pasireikšti netgi ir kraujotakos sutrikimai. Tad, jei Jūsų mažylis, dar nemokantis žodžiais išsakyti savo poreikių, pradėjo netikėtai maištauti prieš kojinyčių mūvėjimą, pirmiausiai įsitikinkite, ar pastarosios yra tinkamo dydžio.

Apsipirkdami „Sterntaler“ parduotuvėje internetu, vadovaukitės dydžių lentele, pateikta prie kiekvienos prekės.

Patogumas

Kojinių patogumą lemia ne tik dydis, bet ir kiti funkciniai sprendimai. „Sterntaler“ kojinyčių viršuje esanti juostelė kojytės nespaudžia, bet, užtikrindama gerą prigludimą, neleidžia jai nusmukti.

Dizainas

Spalvos ir kiti puošybos elementai, kalbant apie mūsų mažiesiems skirtą aprangą – taip pat neabejotinai svarbus kriterijus. Ne išimtis – ir neslystančios kojinės vaikams. Draugiškas drakoniukas ar mielas, besišypsantis meškutis, puošiantis kojinytes gali sugrąžinti kažkur pabėgusią gerą nuotaiką ir Jūsų mažyliui. Tad, rinkdamiesi naujas vaikiškas kojines, pasidomėkite ne tik jų funkcinėmis savybės ar kaina. Nepamirškite skirti pakankamai dėmesio ir jų estetikai. 

Filtrai Norų sąrašas Meniu 0 0 €
Į viršų