Pledai kūdikiams

viso iš 31 prekių

Pledai kūdikiams

Kokybiški, žaismingo dizaino pledai kūdikiams iš „Sterntaler“ – tekstilės gaminys, be kurio neįsivaizduojamas saldus mažylio miegelis ar šiltas, jaukus poilsis. Muslino, organinės medvilnės, pliušinį ar iš kito kokybiško, vaiko odelei malonaus audinio pagamintą pleduką įdėkite į būsimam mažyliui skirtą kraitelį. Žinoma, tokios mielos ir praktiškos dovanėles galite tikėtis sulaukti ir iš gimusį kūdikėlį aplankyti atvykusių artimiausių žmonių.

Kartu su daugeliu „Sterntaler“ vaikiškų pledukų galima įsigyti ir vizualiai panašių prekių iš tos pačios serijos (pavyzdžiui, indų, žaisliukų, rankšluostukų ir pan.). Tai dar palengvins Jūsų  pasirinkimą, jei kaip tik ieškote geriausios dovanos idėjos mažyliui. 

Skirtingų modelių „Sterntaler“ pledai kūdikiams – šiluma bei jaukumas mažyliams ištisus metus

Plačiame šios „Sterntaler“ prekių kategorijos asortimente Jūsų laukia skirtingų modelių, žaismingai dekoruoti, įvairių audinių vaikiški pledukai. Žinoma, pasirinkus bet kurį variantą, būsite tikri, jog, užklotas „Sterntaler“  pleduku, Jūsų mažylis jausis tarsi šiltame, švelniame mamytės glėbyje.

Pledukai vaikams, pasiūti iš minkštučio, švelnaus bei šilto pliušinio audinio – tobulas pasirinkimas visiems mažyliams. Jei vaikutis jau mokėtų kalbėti, pabudęs neabejotinai pasakytų, kad miegojo tarsi ant minkštučių debesų patalėlių! Minkšti pliušiniai pledukai puikiai tiks ne tik miegeliui lovytėje ar poilsiui vežimėlyje, bet, apgaubus vaikelio petukus, ir, pavyzdžiui, leidžiant vasaros vakarus terasoje. 

Muslinas – plonas, retas, lengvutis it pūkas, medvilninis, marlę primenantis, bet tvirtesnis audinys. Iš jo pasiūti pledai kūdikiams ir naujagimiams – tobulas pasirinkimas šiltuoju metų laiku, kai svarbiausia užklotėlio funkcija – ne šiluma, bet jaukumas. O, būnant lauke – ir apsauga nuo UV saulės spindulių bei, žinoma, įkyrių, įkasti besikėsinančių vabzdžių. Pledas kūdikiui iš muslino audinio efektyviai praleidžia orą, tad tėveliai gali būti ramūs, jog užklotas mažylis nesukais net ir karštą vasaros dieną.

Tėveliai, besirūpinantys ne tik savo mažylio gerove, bet ir puoselėjantys tvarumo idėjas, įvertins bei pamils megztus „Sterntaler“ organinės medvilnės pledukus. Tai – ne tik minkšta, švelni, orui pralaidi, bet, ne mažiau svarbu, iš organinės medvilnės, užaugintos be jokių cheminių trąšų, pagaminta medžiaga. Vadinasi, pasirinkus šį, natūralaus audinio pleduką, nebus sudirginta net ir paties jautriausio mažylio odelė. Medvilninis pledukas, be audinio privalumų, išsiskiria ir įdomesniu dizainu. Viena jo pusė dekoruota subtilia aplikacija, kita – vienspalvė.

Mikroflysas savo funkcinėmis savybės prilygsta vilnoniams gaminiams, tačiau, lyginant su pastaraisiais, yra gerokai minkštesnis bei švelnesnis. Mažylio akytėms mielo dizaino mikroflysiniai pledukai jaukia šiluma apgaubs Jūsų vaikelį net ir vėsesnę naktį.

Į ką atsižvelgti, renkantis pleduką kūdikiui?

Kaip jau tikriausiai supratote, svarbiausias kriterijus, renkantis vaikišką pleduką – audinys, iš kurio pastarasis yra pagamintas. Šiltajam sezonui puikiai tiks muslino, vasariniai medvilnės pledukai, vėseniam orui – pledukai kūdikiams, pagaminti iš mikroflyso, pliušo, taip pat – vaikiškos antklodėlės su pašiltinimu.

Atkreipkite dėmesį ir į pleduko dydį. Priklausomai nuo modelio, standartiniai „Sterntaler“ kūdikiams skirtų pledukų dydžiai yra 75 x 100 cm arba 120 x 120 cm, tačiau mūsų asortimente galite rasti ir didesnių/mažesnių šios prekių kategorijos gaminių. Pavyzdžiui, pasirinkę didelį (170 x 130 cm) organinės medvilnės vaikišką pledą, už tą pačią kainą gausite universalų gaminį. Ne tik pledą didesniam vaikui, bet ir lovytės užtiesaliuką ar patiesaliuką ant grindų/žolytės, skirtą patogesniam vaikučio žaidimui.

Žinoma, kaip ir renkantis bet kokias prekes, skirtas mažiesiems, negalima pamiršti ir pleduko dizaino. Nors patys mažiausieji savo reikalavimų estetikos atžvilgiu dar neišsako, tačiau gražių spalvų ar, pavyzdžiui, linksmais peliukais dekoruoti pledukai neabejotinai patrauks vaikučio dėmesį. O gal net taps ištikimiausiu, miegą saugančiu draugu!

Įsigyti vaikiškų pledukų ir kitų prie jų derančių prekių (vaikiškų indų, rankšluostėlių, žaisliukų, miegamaišių ir kita) galite tiek internetu, tiek fizinėse „Sterntaler“ parduotuvėse.

Filtrai Norų sąrašas Meniu 0 0 €
Į viršų