Miegmaišiai kūdikiams

viso iš 26 prekių

Miegmaišiai kūdikiams

Miegmaišiai kūdikiams – patogesnė, funkcionalesnė, šiluma bei jaukumu mažylius apgaubianti antklodės alternatyva. Jei šios prekės, ruošdami mažylio kraitelį, neįsigijote, pametėkite dovanos idėją artimiesiems ar draugams, sukantiems galvas, kuo pradžiuginti Jūsų vaikelį.

„Sterntaler“ asortimente rasite funkcionalių, mielais motyvais dekoruotų miegmaišių kūdikiams. O prie jų galėsite priderinti ir kitų, mažyliams skirtų daiktų iš tos pačios serijos (žaisliukų, vaikiškų indų, rankšluosčių ir kita).

Miegmaišiai kūdikiams – šiltesniam ir jaukesniam mažylių miegui

Pirmosiomis gyvenimo dienomis, savaitėmis bei mėnesiais mažyliams nėra nieko svarbiau už šiltą ir jaukų mamytės glėbį. Žinoma, kad ir kaip to norėtumėte, visą laiką rankose vaikučio nelaikysite, tačiau pasirūpinti jo ramiu, šilumos apsuptu miegu tikrai galite.  Miegmaišiai kūdikiams – vienas geriausių būdų tai padaryti. Vaikutis, ramiai miegodamas miegmaišyje, tikėtina, sapnuos jaukias mamytės įsčias. O tėveliai, be būtinybės keltis kelis kartus per naktį, bus tikri, jog mažylis nenusispardė apklotėlio ir nesušalo.

Norint pamaitinti kūdikėlį, nebūtina išimti jo iš miegmaišio. Tiesiog paimkite mažylį, jaukiai gulintį miegmaišyje, į glėbį ir priglauskite prie krūties ar paduokite buteliuką. Vaikutis nebus nuklotas ir nepatirs temperatūros kontrasto. Tad, tikėtina, neišsibudins, o, pavalgęs, ir vėl greitai nugrims į saldžius sapnelius.

Į ką reikėtų atkreipti dėmesį, renkantis miegmaišį kūdikiui?

Audinys

Pirkdami vaikiškus daiktus, turėsiančius tiesioginį kontaktą su jautria kūdikio odele, atidžiai rinkitės audinį, iš kurio jie yra pagaminti. „Sterntaler“ kūdikių miegmaišiai siuvami iš lengvų, švelnių, pralaidžių orui medžiagų, dėl kurių mažylis viso miegelio metu jausis komfortiškai. O audinys, iš kurių yra gaminami „Sterntaler“ vidiniai miegmaišiai, vertinamas dėl efektyvaus drėgmės sugėrimo bei išgarinimo. 

Dydis

Savo funkciją, tai yra – jaukią šilumą bei ramesnį, gilesnį, komfortišką miegą – užtikrinti gali tik tinkamo dydžio miegmaišis kūdikiui. Kai miegmaišis per trumpas, trūksta vietos ir spaudžiamos mažylio kojelės. Per dideliame miegmaišyje mažylis gali tiesiog „skęsti“: tai yra nusmukti į miegmaišio vidų. Norėdami apskaičiuoti optimaliausią miegmaišio dydį, prie vaikučio ūgio pridėkite 10 centimetrų.

Pastebėję, jog naujagimiui ar šiek tiek vyresniam kūdikėliui miegmaišis tapo per trumpas, pasinaudokite „augimo“ funkcija, kurią turi „Sterntaler“ miegmaišiai kūdikiams. Susegus dvi papildomas, tolimesnes spaudes, miegmaišis pailgės ir vėl taps patogus mažyliui.

Pasinaudoję dydžių lentele, pateikta prie „Sterntaler“ kūdikiams skirtų miegmaišių, savo mažyliui tinkamiausią dydį pasirinksite greičiau ir paprasčiau. 

Funkcionalumas

Siekiame, jog visi „Sterntaler“ daiktai, skirti kūdikiams, būtų kiek įmanoma funkcionalesni bei palengvintų vaikučių priežiūrą. Tad, kurdami miegmaišius kūdikiams, kruopščiai apgalvojame net menkiausias modelio detales. Dėl patogaus iškirpimo kakliuko bei krūtinės srityse, vaikelis neslys gilyn į miegmaišį. O dėl ilgo, lanko formos užtrauktuko, sauskelnių pakeitimas bus labai paprastas: miegmaišio net nereikės nuimti. Tikėtina, jog saldžiai miegantis mažylis šios procedūros, atliekamos rūpestingų, įgudusių mamytės ar tėvelio rankų, net nepajus! Ir, žinoma, jokių sagų, kurios gali atsisegti, palikdamos mažylį be jaukaus miego miegelio.

Saugumas

Rūpestingi tėveliai nedaro nieko, kas gali nepatikti ar, juolab, sukelti skausmą jų mylimam mažyliui. Apie Jūsų mažylių saugumą, žinoma, galvojame ir mes. Pradedant kruopščiai parinktais, kūdikio odelei draugiškais bei maloniais audiniais ir baigiant kitomis funkcinėmis detalėmis. „Sterntaler“ vaikiškų miegmaišių užtrauktuko viršuje yra paminkštinimas, leidžiantis išvengti galimo smakriuko įbrėžimo ar kitų pažeidimų.

Temperatūra

Kūdikiams skirtų miegmaišių kategorijoje esantys gaminiai rekomenduojami pavasariui ir rudeniui, kai temperatūra patalpoje siekia 13 - 22 °C. Jei mažyliui reikalingas šiltesnis žieminis miegmaišis, po apačia papildomai apvilkite vidinį, iš švelnaus trikotažo pasiūtą miegmaišį. Toks miegmaišių „duetas“ garantuos jaukią šilumą Jūsų mažyliui.

Šio modelio vidinis miegmaišis vėsesniu oru, kaip papildomas sluoksnis, gali būti velkamas ir po berankoviais miegmaišiais. O vasarą – naudojamas vienas. 

 „Sterntaler“ prekinis ženklas vertinamas ne dėl žemiausios kainos, bet aukščiausios kokybės, tačiau visada džiaugiamės, galėdami pirkėjams pasiūlyti patrauklią akciją vienai ar kitai prekei. Kūdikiams ir didesniems vaikams (iki 110 cm) miegmaišių bei kitų naudingų, žaismingo dizaino vaikiškų prekių galite įsigyti tiek internetu, tiek fizinėse mūsų parduotuvėse.

Filtrai Norų sąrašas Meniu 0 0 €
Į viršų