Žieminės kepurės vaikams

viso iš 0 prekių

Apgailestaujame, tačiau prekių šioje kategorijoje nėra.

Žieminės kepurės vaikams

Žieminės kepurės vaikams, turinčios apsaugoti mažųjų galvytes ir ausytes nuo šaltuko bei žvarbaus vėjelio – tėveliams neabejotinai vienas atsakingiausių pirkinių. Tad pagrindinis prioritetas, renkantis šią vaikų garderobo detalę, turėtų būti aukšta kokybė ir funkcionalumas, o ne žemiausia kaina.  

Visos „Sterntaler“ vaikiškos žieminės kepurės yra sumodeliuotos ir pasiūtos, galvojant apie maksimalų patogumą jas dėvėsiančiam vaikučiui bei, žinoma, efektyviausias šilumines savybes. Nesvarbu, kuris kepurės modelis patrauks Jūsų ar Jūsų atžalos akį, galite būti tikri, jog pasirinksite teisingai.

Įvairių modelių „Sterntaler“ žieminės kepurės – patikima apsauga vėsiu oru

Didžiąją „Sterntaler“ žieminių kepurių asortimento dalį sudaro megztos kepurės iš merino ar paprastų avių vilnos, taip pat – dirbtinio pluošto siūlų galvos apdangalai.

Avių vilna – šiltas, ilgaamžis, efektyviai drėgmę išgarinantis bei kvapus atstumiantis, antibakterinėmis savybėmis pasižymintis audinys.

Jei iš įprastos vilnos numegzta žieminė kepurė Jūsų mažyliui nepatinka, nes šiek tiek „kandžioja“ jautrią odelę, merino vilnos galvos apdangalai – puiki alternatyva. Šis audinys, be vilnai būdingų gerųjų savybių (antibakterinis poveikis, efektyvus drėgmės išgarinimas, pralaidumas orui), turi ir daugiau privalumų. Pavyzdžiui, padeda išlaikyti optimalią kūno temperatūrą: priklausomai nuo oro sąlygų, jaukiai šildo arba maloniai vėsina. Vadinasi, mažylis, dėvėdamas žieminę kepurę, pagamintą iš merino vilnos, visada bus apgaubtas jaukia šiluma, tačiau nesuprakaituos ir neperkais. Žinoma, mažyliai įvertins šio audinio draugiškumą odai. Tai yra – minkštumą ir švelnumą. 

Dažnas „Sterntaler“ pirkėjas, ieškantis žieminio galvos apdangalo patiems mažiausiems kūdikėliams, atkreipia dėmesį į dvigubą megztą medvilninę kepuryte su šiauštos medvilnės pašiltinimu. Šio modelio kepurė yra su raišteliais, garantuojančiais dar efektyvesnį prigludimą. Tad mažylio ausytės išliks uždengtos, šiam net ir intensyviai sukiojant galvytę. O medvilninis audinys apgaubs jaukia šiluma ir, leisdamas odelei kvėpuoti, garantuos komfortą.

Vidinį šiauštos medvilnės pamušalą rasite ne tik paminėtame, bet ir daugelyje kitų „Sterntaler“ žieminių kepurių modelių. Jis ne tik šildo, bet ir, dėl savo minkštumo bei švelnumo, maloniai liečiasi prie odelės.

Žinoma, kituose kepurių modeliuose esantis dirbtinio kailio arba mikroflyso pamušalas kokybe ir funkcionalumo nenusileidžia medvilnei. Dirbtinis kailiukas yra šiltas, minkštas bei jaukus. O mikroflysas, be minėtų savybių, vertinamas ir dėl efektyvaus drėgmės išgarinimo. Šis procesas, lyginant su medvilne, vyksta net du kartus greičiau. Vadinasi, vaikučio galvutė nesuprakaituos, tad riziką mažyliui peršalti, papūtus vėjeliui, gerokai sumažėja.   

Nesvarbu, kokio modelio ar iš kokio audinio pasiūtą „Sterntaler“ žieminę kepurę pasirinksite. Galite būti tikri, jog visos šioje prekių kategorijoje esančios vaikiškos žieminės kepurės yra ne tik stilingos, bet, svarbiausia, pritaikytos atšiauresnėms šaltojo sezono oro sąlygoms.

Į ką svarbu atkreipti dėmesį, renkantis vaikišką žieminę kepurę?

Dydis

Net pati šilčiausia, žaismingo dizaino žieminė kepurė Jūsų berniukui ar mergaitei nepatiks, jei, dėl netinkamo dydžio, kels diskomfortą. Per maža žieminė kepurė spaudžia arba, apnuogindama ausytes, kyla į viršų. Per didelė – smunka ant akyčių. Tad, artėjant šaltajam sezonui, nepamirškite įsitikinti, ar Jums nereikia pradėti vaikiškos žieminės kepurės paieškas. Juk mažieji taip greitai auga, jų galvytės apimtis – taip pat.

Prie kiekvieno žieminės kepurės vaikams modelio, parduodamo „Sterntaler“ elektroninėje parduotuvėje internetu, rasite ir orientacinę dydžio lentelę. Taip pat – informaciją, jei kepurė yra didinta/mažinta. Pasinaudokite tuo, spręsdami, kokio dydžio žieminė kepurė šį sezoną Jūsų vaikučiui yra tinkamiausia.

Patogumas ir funkcionalumas

Žieminės kepurės turi ne tik atlikti savo funkciją, tai yra suteikti maksimalią apsaugą nuo šalčio ir vėjo, bet ir būti patogios jas dėvintiems vaikučiams. Siekdami išpildyti šiuos reikalavimus, „Sterntaler“ pasitelkia įvairius funkcionalius sprendimus. Pavyzdžiui, žieminės kepurės patiems mažiausiems berniukams ir mergaitėms turi raištelius, garantuojančius gerą prigludimą prie galvytės.  Didesniems vaikams skirtos žieminės kepurės raištelių neturi, tačiau, dėl modelio ypatybių, jos taip pat puikiai priglunda, uždengia ausytes, nesmunka. Daugelyje „Sterntaler“ žieminių vaikiškų kepurių modelių rasite specialų prailginimą ausyčių srityje, skirtą dar geresniam ausų bei dalies veiduko uždengimui.

Dizainas ir modelis

Tėveliai daug laiko skiria skirtingų žieminių kepurių funkcinių savybių įvertinimui ir palyginimui, tuo tarpu vaikai įsimyli akimis. Kuo vyresnis vaikas, tuo ir jo reikalavimai rūbams, taip pat – ir galvos apdangalams, darosi vis didesni. Kiekvieną sezoną atnaujindami ir papildydami savo žieminių kepurių asortimentą, stengiamės, jog mylimiausią modelį ar savo mėgstamiausią spalvą rastų net išrankiausias mažasis stileiva.

Vienas populiariausių pasirinkimų tiek mažų berniukų, tiek ir paauglių tarpe – stilingos, prie įvairaus aprangos stiliaus lengvai derinamos „beanie“ tipo kepurės. Tuo tarpu reta mergaitė sugebėtų atsispirti žieminei kepurei su žaismingomis kasytėms! Dalis kepurių, ypač – skirtos mažiausiems vaikučiams, yra universalios. Tas pats žieminės kepurės vaikams modelis puikiai tinka tiek berniukams, tiek mergaitėms: tereikia išsirinkti pageidaujamą spalvą.

Įsigyti vaikiškų žieminių kepurių ar kitų mažiesiems skirtų prekių galite tiek internetu, tiek fizinėse „Sterntaler“ parduotuvėse.

Filtrai Norų sąrašas Meniu 0 0 €
Į viršų