Pavasarinės kepurės vaikams

viso iš 77 prekių

Pavasarinės kepurės vaikams

Pavasaris – neabejotinai iš vienas gražiausių metų laikų, tačiau, turint galvoje permainingas oro sąlygas, keliantis ir nemažai iššūkių tėvams. Atrodo, vieną akimirką šviečia saulytė, o kitą – jau pučia žvarbus vėjelis. Tad klausimas, kaip aprengti vaiką pavasarį, tėveliams neretai yra tikras galvos skausmas. Pavasarinės kepurės vaikams – neabejotinai būtina garderobo detalė, kurią reikia rinktis atsakingai.

Tiek pavasarines, tiek ir kitiems sezonams skirtas „Sterntaler“ kepures vaikai myli akimis, o tėveliai įvertina, išsamiau susipažinę su gaminių funkcinėmis savybėmis. Kepurės ir kitos vaikų garderobo detalės yra gaminamos tik iš sertifikuotų, kokybiškų medžiagų, lemiančių produkto ilgaamžiškumą, funkcionalumą bei bekompromisį patogumą jas dėvint/avint. 

Į ką svarbu atkreipti dėmesį, renkantis pavasarines kepures vaikams?

Audinys

Tėveliai, ieškantys vaikiškos kepurės pavasariui, neretai didžiausią dėmesį skiria audiniui, iš kurio šis aksesuaras yra pagamintas. Tai, ypač kalbant apie aprangos detales, turinčias tiesioginį sąlytį su jautria mažylio oda – teisingas sprendimas.

 Šiltajam sezonui skirtos „Sterntaler“ vaikiškos kepurės mergaitėms ir berniukams yra pasiūtos iš natūralių, kokybiškų ir saugių medžiagų: 100 % medvilnės, o kai kurie modeliai – 100 % organinės medvilnės. Medvilninis audinys yra ne tik minkštas, švelnus, bet, svarbiausia, pralaidus orui bei drėgmei.

Saugotis nuo galimo žalingų UV spindulių poveikio reikia ne tik kaitriomis vasaros dienomis, bet ir pavasarį. Norėdami būti tikri, jog UV spinduliai nepakenks mažyliui, rinkitės pavasarines kepures, turinčias UV apsaugą. Kuo skaičius (nuo 15 iki 50+), nurodytas prie vieno ar kito pavasarinės kepurės vaikams modelio yra didesnis, tuo efektyvesnės apsaugos galima tikėtis.

Žinoma, audinio savybės bei kokybė yra neatsiejamos ir nuo vaikiškų kepurių priežiūros ypatumų bei jų dėvėjimo ilgaamžiškumo. Tikriausiai nenorite vos po kelių skalbimų leistis į naujo galvos apdangalo paiešką? Tuomet svarbiausiu pavasarinės kepurės vaikams pasirinkimo kriterijumi turėtų tapti ne žemiausia kaina, bet kokybiškas audinys bei kruopštus gaminio pasiuvimas.

Modelis

Vaikiškos kepurės, esančios „Sterntaler“ asortimente, garantuoja mūsų mažiesiems maksimalų patogumą bei patikimą apsaugą nuo tuo metu pasireiškiančių gamtos sąlygų (vėjas, šaltis, UV saulės spinduliai ir pan.). Tad belieka išsirinkti vyraujantį orą atitinkantį pavasarinės kepurės modelį.

Ankstyvą pavasarį, kai dar vėsu, tačiau su žiemine kepure jau per šilta, puikiai tiks dvigubo trikotažo sluoksnio pavasarinės kepurės, kurios galima nešioti iš abiejų pusių.

Orams atšilus, rekomenduojamos plonos, viengubo trikotažo „Sterntaler“ pavasarinės kepurės vaikams. Dar vienas praktiškas mūsų sprendimas: šio modelio ausyčių srityje yra įsiūtas dvigubas medžiagos sluoksnis, saugantis jautrias vaiko ausytes nuo vėjo. 

Dydis

Vaikas kategoriškai atsisako nešioti kepurę? O kūdikėlis, dar negebantis bendrauti, uždėjus galvos apdangalą, pradeda rodyti nepasitenkinimo ženklus? Gali būti, jog kepurė yra per maža/per didelė. Vaikui augant, keičiasi ir jo galvytės dydis, tad, natūralu, kepurė, kuri puikiai tiko praeitą pavasarį, šiais metais gali būti per maža. Sparčiausiai auga patys mažiausieji. Vėliau augimo tempai lėtėja, tad kokybiška kepurė gali tarnauti net ir kelis sezonus. Žinoma, jei pavyks atsispirti mūsų asortimento naujienoms, kuriomis savo pirkėjus lepiname kiekvieną sezoną!

Prie kiekvieno „Sterntaler“ pavasarinės kepurės vaikams modelio pateikta ir dydžių lentelė, o aprašyme – informacija, jei galvos apdangalas yra didintas/mažintas.

Patogumas

Kepurės patogumą, žinoma, lemia jos dydis, tačiau tai – ne vienintelis kriterijus, į kurį reikia atsižvelgti. Vyresni vaikai įprastai patys išsirenka sau patogiausius kepurių modelius ir pasako, jei vienas ar kitas elementas jiems nepatinka. Didžiausią dėmesį reikia atkreipti į mažylius, dar nesugebančius išreikšti savo nuomonės verbaline kalba.

Kūdikėliams skirtos „Sterntaler“ kepurytės pasiūtos taip, jog idealiai priglustų prie ausyčių ir, pavyzdžiui, vaikeliui sukiojant galvytę, jų neapnuogintų ar nenusmuktų ant akyčių. Patiems mažiausiems skirtuose kepurėlių modeliuose užpakalinėje dalyje nėra siūlės, galinčios sukelti mažyliui diskomfortą. O, pasirinkus kepurėlę su raišteliais, jų pagalba, priklausomai nuo galvytės dydžio, galite reguliuoti kepurės plotį.

Spalva

Kepurės spalva – kriterijus, susijęs ne tik su šios aprangos detalės estetika, bet ir praktiškumu bei, tam tikra prasme, saugumu mažylių atžvilgiu. Ant tamsių spalvų ne taip matosi nešvarumai, tačiau reikia nepamiršti, jog tokie audiniai pasižymi savybe „sugerti“ saulės spindulius. Siekiant apsaugoti mažylio galvytę nuo perkaitimo, šiltajam metų laikui rekomenduojama rinktis šviesesnių spalvų kepures. Būtent tokie atspalviai dominuoja ir „Sterntaler“ pavasarinių kepurių vaikams asortimente.

Pavasarinių kepurių modeliai ir dizainas

Į gražiausios kepurės paiešką pasikvieskite savo atžalą. Ypač, jei vaikas jau yra pasiekęs tą amžiaus tarpsnį, kai turi savo nuomonę ir nori, jog visi ją gerbtų.  Nesvarbu, Jūsų mažoji stileiva pirmenybę teikia saldiems rožiniams atspalviams ar berniukiškiems motyvams. O gal universaliems, abiejų lyčių ir įvairaus amžiaus vaikams pritaikytiems dizaino sprendimams. „Sterntaler“ pavasarinių kepurių asortimentas kiekvieną sezoną yra atnaujinamas, tad sau tinkamiausią galvos apdangalą gali išsirinkti net ir išrankiausias vaikas.

Kviečiame atnaujinti mažylių garderobą, užsukus į „Sterntaler“ internetinę parduotuvę ar apsilankius mūsų fizinėse prekybos vietose. 

Filtrai Norų sąrašas Meniu 0 0 €
Į viršų