Migdukai

viso iš 31 prekių

Žaislai vaikams

Žaislai vaidina lemiamą vaidmenį vaikų vystymuisi ir augimui. Gali pasirodyti, kad  žaislai vaikams nėra būtini, bet jie suteikia daug naudos, prisidedančios prie jų fizinio, socialinio ir emocinio vystymosi. Renkantis žaislus kūdikiams ir vaikams, svarbu atsižvelgti į šiuos dalykus:

  • Sauga: rinkdamiesi žaislus pirmenybę teikite saugai. Ieškokite pagal amžių tinkamų žaislų, kuriuose nėra smulkių dalių ar užspringimo pavojaus. Patikrinkite, ar nėra galimų toksinų ar aštrių kraštų. Įsitikinkite, kad žaislai atitinka saugos standartus ir turi tinkamus sertifikatus.
  • Tinkamumas amžiui: Atsižvelkite į vaiko amžių ir raidos etapą. Pasirinkite žaislus, atitinkančius jų sugebėjimus ir pomėgius. Kūdikiams ir vaikams iki metukų reikalingi vieni žaislai, tuo tarpu 1-erių, 2-jų ar 3-jų  metų vaikams žaislai jau bus kitokie.
  • Patvarumas: rinkitės žaislus, pagamintus iš tvirtų medžiagų, kurios gali atlaikyti grubius žaidimus ir yra pagamintos taip, kad tarnautų. Venkite žaislų, kurie lengvai lūžta arba turi smulkių dalių, kurias galima lengvai atskirti.

„Sterntaler“ žaislų asortimente rasite skirtingų žaislų vaikams ir kūdikiams, pritaikytų pagal jų amžių.

Muzikiniai žaislai jau savo pavadinimu išduoda jų paskirtį. Bet neišsigąskite, pas mus nerasite įkyriai skambančių žaislų, kurie kartais varo į neviltį tėvelius. Sterntaler muzikiniai žaislai turi švelnias, mažyliams pritaikytas melodijas, kurios atkreipia dėmesį ir neleidžia jiems nuobodžiauti. Skambanti žaisliuko melodija moko vaikučius suvokti garsus, skatina jų klausos vystymąsi. Muzikinės karuselės virš lovytės ar minkšti, grojantys žaisliukai tiks vaikučiams iki metukų.

Barškučiai ir čežantys žaisliukai puiki dovana einant lankyti naujagimio ar dairantis žaisliuko savo mažyliui. Rinkitės iš švelnių barškančių, čežančių, pypsinčių žaisliukų ir kūdikių knygelių, kurie patogūs suimti mažoms rankutėms, o sugriebus - smagūs pabarškinti. Žaisliukų barškėjimas atkreipia mažylio dėmesį ir lavina klausą, padeda suvokti garsus. Skirtingos vaikiškų žaislų medžiagėlių tekstūros stimuliuoja pirštukų pagalvėles ir lavina lytėjimo pojūčius. Žaislų čiupinėjimas lavina kūdikių smulkiąją motoriką, padeda susikaupti, koncentruoti dėmesį. Barškučiai ir čežančios knygutės tiks kūdikiams iki6 mėnesių ar metukų.

Minkšti, pliušiniai žaislai gali būti puikūs vaikų draugai, kurie suteikia drąsos keliaujant į darželį, ar saugumo jausmą, liekant nakvoti pas senelius. Minkšti žaislai  tinka įvairaus amžiaus vaikams, jie suteikia komforto jausmą, todėl leiskite vaikams jais mėgautis ir nepykite, kai draugai atneša dovanų dar vieną pliušinį meškiuką.

Teatro lėlytes galima dovanoti ir kūdikėliams, ir gerokai paaugusiems vaikams. Kol vaikutis mažas tėveliai ant rankos užsidėję teatro lėlę gali sekti jam pasaką. Kai ją seka herojus, pasaka tampa dar įspūdingesnė, labiau įsimintina. Kiekvieną vakarą sekant pasaką su lėlyte sukuriamas jaukus vakaro ritualas, kurio vaikas lauks. Kai vaikas paauga, sulaukia 3 - 6 metų, pasakas kurti ir sekti gali jau pats. Stebėkite jų kuriamą spektaklį, tai gali daug ką papasakoti apie vaiko išgyvenimus. Fantazuodami ar kurdami pasakų siužetus vaikai dažniai atpasakoja dienos įvykius, labiausiai įsimintinas akimirkas, todėl tai puiki proga pamatyti ką vaikas veikė dienos ar savaitės eigoje, ko jis bijo, kokių turi norų.
Beje, jei teatro lėlytė dovanojama naujagimiui ji gali būti naudojama ne tik kaip žaisliukas, bet ir kaip migdukas, lydintis mažylį į sapnų karalystę. Ant rankų ar pirštų užmaunamos teatro lėlės tinka bet kokio amžiaus vaikams.

Lavinamieji kilimėliai kūdikiams sukurti taip, kad sudarytų saugią ir skatinančią aplinką jų ankstyvam vystymuisi. „Sterntaler“ žaidimų kilimėliai kūdikiams pasižymi įvairiomis tekstūromis, spalvomis, raštais ir medžiagomis, kurios lavina kūdikio pojūčius ir sugebėjimus. Lavinamieji kilimėliai turi veidrodėlius, kabančius ir barškančius žaisliukus, skatinančius kūdikius pasiekti, sugriebti, spardytis ir šliaužioti. Ši veikla lavina jų stambiąją ir smulkiąją motoriką, rankų ir akių koordinaciją bei raumenų jėgą. Lavinamieji kilimėliai tinka kūdikiams iki 1 metukų amžiaus. 

Supami žaislai suteikia daugybę džiaugsmo jau sėdėti galintiems vaikams, o tėveliams šiek tiek laisvo laiko. „Sterntaler“ supamieji žaislai yra saugūs ir komfortiški, kadangi jie turi patogų krėslą - kuriame mažyliai jaučiasi tarsi sėdėtų foteliuke. Aukštesni krėslo borteliai apsaugo, kad vaikutis neiškristų. Galvytėje, prie ausų, yra rankenėlės. Į jas įsikibęs vaikai jausis daug tvirčiau ir galės lengviau suptis. Supami žaislai rekomenduojami iki 3 metų mažyliams.

"Sterntaler" asortimente rasite ir daugiau žaisliukų, kurie tinkami vaikučiams nuo pat gimimo: migdukus, žaismingas šildykles su avižų maišeliais, pakabinamus vežimėlių ar auto kėdučių žaisliukus, kramtukus  ar kaklo atramėles. Atminkite, kad vaikai mokosi ir auga žaisdami, todėl aprūpindami juos tinkamais žaislais galite labai pagerinti jų vystymąsi ir bendrą gerovę.

Filtrai Norų sąrašas Meniu 0 0 €
Į viršų