Kaklo movos

viso iš 43 prekių

Kaklo movos

Kaklo movos mėgiamos ne tik suaugusiųjų. Vis dažnesnė mama ir savo vaikučiams – tiek berniukams, tiek mergaitėms – kaklo movas renkasi vietoje kakliuką šildančio šaliko ar tiesiog stilingos įvaizdžio detalės.

„Sterntaler“ pirkėjai gali rinktis iš aukščiausios kokybės jaukių, šiltų trikotažinių arba mikroflysinių, taip pat – megztų arba iš tamprios, švelnios it veliūras medžiagos pasiūtų kaklo movų. O ieškantys stilingo, maloniai šildančio derinuko, prie pasirinktos movos gali priderinti ir panašų galvos apdangalą.

Kokie yra pagrindiniai kaklo movų privalumai?

Kakliuko apsauga

Švelnios trikotažinės ar mikroflysinės movos saugo mažylio kakliuko nuo vėjelio. Dėl modelio ypatybių, mova, kitaip nei šalikas, neatsilaisvina ir nenukrenta. Tad galėsite būti ramūs dėl savo mažylio, bėgiojančio kieme ar darželio teritorijoje. Kaklo mova neleis jam sušalti.

Kai kurie „Sterntaler“ kaklo movų modeliai yra pasiūti iš audinio, pasižyminčio apsauga nuo UV saulės spindulių. Juk saulytės, kuri jautriai mažylių odelei gali būti žalinga, saugotis reikia ne tik vasarą, bet ir pavasarį ar rudenį.

Universalumas

Ši garderobo detalė gali būti naudojama ir kaip aksesuaras, ir kaip šalikas. Negana to, kaklo movos gali būti dėvimos ne tik ant kaklo, bet ir atstoti galvos apdangalą.

Patogumas

Mova, lyginant su, pavyzdžiui, megztu šaliku, yra patogesnis, didesnį dėvėjimo komfortą užtikrinantis kaklo uždangalas. Vaiko kakliukas, kurį mova pilnai užengia, nebus per daug suvaržytas, tačiau apsauginis efektyvumas nuo to nesumažės. Priešingai, kadangi movą užsidėti paprasta net vaikučiui, nemokančiam teisingai užsirišti šaliko, kakliukas visada bus apgaubtas jaukia šiluma. 

Paprasta uždėti

Šį aksesuarą mažyliui ant kaklo uždėsite be jokio vargo. Vaikučiams, besimokantiems apsirengti savarankiškai, movos užsidėjimas taip pat nebus sudėtingas. Tad kaklo movos, vaikams, ypač – lankantiems į darželį – ne tik stilinga, bet ir praktiška garderobo detalė.

Kaip pasirinkti geriausiai Jūsų vaikučiui tinkančią kaklo movą?

Audinys

Mova, dedama ant kaklo – garderobo detalė, tiesiogiai besiliečianti su vaikučio odele, kuri neretai būna labai jautri. Tad, prieš priimdami sprendimą, kurio kaklo apdangalo Jums reikia, atidžiai peržvelkite etiketėje nurodytą sudėtį ir susipažinkite su konkretaus audinio charakteristika.

„Sterntaler“ vaikiškos kaklo movos yra gaminamos iš trikotažo arba mikroflyso – audinių, pasižyminčių geriausiomis funkcinėmis savybėmis bei draugiškumu odelei. Trikotažinio audinio sudėtyje esanti medvilnė suteikia movai minkštumo, švelnumo ir garantuoja laidumą orui. O nedidelis kiekis elastano – tamprumą, patvarumą, nesudėtingą priežiūrą.

Kaklo mova vaikams, pasiūta iš mikroflyso, savo savybėmis primena vilną. Tačiau, priešingai nei megzta vilnonė, „kandžiotis“ linkusi mova, yra minkšta, švelni ir maloni net jautriausiai mažylio odelei. Tad, jei ieškote šiltos ir jaukios kaklo movos vaikams, mikroflysas – dėmesio vertas pasirinkimas.

Dizainas

Stilingos vaikiškos kaklo movos – populiarus pasirinkimas tarp mamyčių, besirūpinančių mažųjų įvaizdžiu. Šis kaklo apdangalas, neretai – kur kas labiau nei šalikas, patinka ir patiems berniukams armergaitėms, jau turintiems savo nuomonę dėl išvaizdos. Vienspalvės, o gal subtiliais ar, priešingai, žaismingais ornamentais dailintos „Sterntaler“ kaklo movos? Vaikams, ieškantiems gražiausiai atrodančio varianto, rinktis tikrai bus iš ko. Žinoma, nepamirškite prie pasirinktos kaklo movos įsigyti ir derančią „Sterntaler“ kepurę. Taip ne tik garantuosite visišką mažylio apsaugą nuo šalčio bei vėjo, bet ir sukursite dar žavingesnį, iki galo išpildytą mažylio įvaizdį.

Dydis

Norint, jog kaklo mova atliktų savo funkciją, bei, žinoma, atrodytų stilingai, svarbu pasirinkti ir tinkamą šio aksesuaro dydį. S dydžio kaklo movos tinka mažesniems vaikams, taip pat ketinant šią detalę dėvėti po viršutiniais rūbais. M dydžio kaklo movos yra skirtos vyresniems vaikams, dėvėsiantiems ją ant striukės ar kito rūbo viršaus. Žinoma, „Sterntaler“ kaklo movos kaina nuo šio aksesuaro dydžio nepriklauso. 

Norimą vaikiškos movos modelį galite įsigyti tiek „Sterntaler“ internetinėje parduotuvėje, tiek fizinėse prekybos vietose.

Filtrai Norų sąrašas Meniu 0 0 €
Į viršų