Kokybės ženklai

Kokybės ženklai


Siekdami įgyti visišką Jūsų pasitikėjimą, siūlome susipažinti su mūsų kokybės ženklais.

Organinio turinio standartas (OCS) taikomas visiems ne maisto produktams, kurių sudėtyje yra 95–100 procentų organinių medžiagų. Jis patikrina organinių medžiagų buvimą ir kiekį galutiniame produkte ir seka žaliavos srautą nuo jos šaltinio iki galutinio produkto.
Organinė medvilnė - medvilnė, kuri yra sertifikuota auginti nenaudojant jokių sintetinių žemės ūkio chemikalų, tokių kaip trąšos ar pesticidai. Tekstilė iš šios medvilnės ypatingai minkšta ir gerai priglundanti.
Pasaulinis ekologiškos tekstilės standartas (GOTS) yra pripažintas pirmaujančių pasaulyje tekstilės gaminių, pagamintų iš ekologiškai pagamintų natūralių pluoštų, perdirbimo standartu. Standartas kelia griežtus aplinkosaugos reikalavimus visose tekstilės gamybos stadijose ir kartu reikalauja atitikti socialinius kriterijus, kurie yra pagrįsti Tarptautinės darbo organizacijos (TDO) standartais. Šis standartas draudžia vaikų ir priverstinį darbą, darbuotojams turi būti suteikta saugi darbo aplinka ir mokamas atlyginimas.
Šiuo ženklu pažymėti produktai  patiks klientam, kurie ieško nekenksmingų sveikatai audinių. Bandymų ir sertifikavimų sistema Oeko-Tex® Standard 100 atitinka daug įvairių reikalavimų, kuriuos vartotojai kelia šiuolaikiniams tekstilės produktams ir tuo pačiu atitinka sudėtingas tekstilės produktų gamybos sąlygas, norint klientams pasiūlyti gaminius, nekeliančius jokios rizikos jų sveikatai.
Asociacija Spiel gut Arbeitsausschuss Kinderspiel + Spielzeug el. V („Geras žaislas”) iš Ulmo Vokietijoje, tikrina bei vertina žaislus. Ji taip pat pateikia informaciją apie žaidimo svarbą ugdant vaikų fizinius, socialinius bei psichologinius gebėjimus. Darbo komitetą sudaro apie 40 ekspertų iš įvairių sričių, tokių kaip: švietimas, psichologija, sociologija, medicina, dizainas, inžinerija ir kitų. Ekspertų grupės reguliariai susitinka, kad išrinktų ir rekomenduotų gerus žaislus. Atrinkti žaislai išbandomi su vaikais ir yra vertinami pagal griežtus kriterijus. Kokybės patvirtinimo ženklu “Spiel Gut” (geras žaislas) yra  žymimi tik mokomieji žaislai. 
Tai privalomas ženklas Europos Sąjungoje parduodamiems žaislams. CE ženklu pažymėti produktai atitinka Europosžaislų saugos standartą EN 71. CE ženklas yra ne testavimo, o kokybės reikalavimų atitikimo ženklas.
Šiuo logotipu ženklinami gaminiai, kurių medžiagos apsaugo nuo tiesioginių UV spindulių. Tyrimas atliekamas pagal Europos DIN EN 13758-1 standartus. Ultravioletinių spindulių apsaugos faktorius svyruoja nuo 15 iki 50+. Kuo aukštesnis faktorius, tuo efektyviau yra blokuojami ultravioletiniai spinduliai, o drabužiai, pasiūti iš tokios medžiagos, geriau apsaugo kūną. Vertinimas yra pagrįstas sveikatos kriterijais, kurie apibrėžia leistinas ribas ir nustato pagamintų produktų saulės apsaugos faktorių.
Šis sertifikavimo ženklas gautas, ne tik dėl to, kad produktai atitinka Europos žaislų saugos standartą EN71, bet ir dėl to, kad jie yra papildomai tiriami dėl kenksmingų medžiagų. Vokietijos techninės priežiūros inspekcijos sertifikavimo ženklas patvirtina, kad prekės atitinka visus saugos ir sveikatos reikalavimus, kurie iš dalies yra net griežtesni nei Europos Žaislų direktyva. Kokybė yra tikrinama reguliariai atliekant atsitiktinių produktų tyrimus. Patikrinimas atliekamas kiekvienais metais.
Sterntaler savanoriškai priėmė išbandymą susitikti su ICTI-Code (Tarptautinė Žaislų pramonės Taryba), kuri nustato darbo sąlygas Azijos gamybinėse vietose ir buvo pirmasis Vokietijos gamintojjas, kuris turėjo visus produkcijos sertifikatus. Svarbiausias prioritetas gaminant Sterntaler žaislus yra saugumas ir kokybė. Aukštos kokybės medžiagos, neturinčios kenksmingų medžiagų yra atsakingai apdorojamos pagal aukščiausius techninius standartus. Sterntaler produktai gaminami siekiant išvengti bet kokių sužeidimų, todėl saugumas visuomet yra svarbesnis už dizainą. Siekiant užtikrinti šį aukštą standartą be jokių gamybos pertraukų, ne tik intensyviai tikrinama produkcijos kokybė gamybos metu, bet ir atliekami tolimesni tikrinimai iki pat gaminių pristatymo. Kadangi, daugiau nei prieš 15 metų, Sterntaler žaislai buvo savanoriškai išbandyti Vokietijos techninės patikros agentūros TÜV ir kiekvieną sezoną visi gainiai yra testuojami pagal Oeko Tex-Standard standartą. Sterntaler produktų ir gamybos vietų kokybė yra labai svarbus ir aktualus aspektas.
Norų sąrašas Meniu 0 0 €
Į viršų