Nauja kolekcija

 

 

Gudrūs žmonės sako "ruošk roges vasarą". Mes jų patarimu naudojamės ir visose parduotuvėse leidžiame karaliauti rudeniui: šiltiems audiniams, pastelinėms spalvoms ir naujausioms mados tendencijoms.

Naujoji Sterntaler kolekcija į vieną visumą apima keturias skirtingas temas: žaismingąją alternatyviąją, gėlių ir augalų įkvėptą gamtos temą, spalvingąją "Obsession" ir fantastišką fikciją.

Žaismingoji alternatyvioji tema pasižymi praktiškumu ir lengvai derinamais modeliais bei spalvomis. Čia galima pamatyti urbanistinius piešinius, dryžius, aiškias formas.

Gamtos temoje visos liaupsės atitenka karaliui rudeniui ir jo kuriamam grožiui: gėlių žiedams, švelnioms spalvoms, įvairioms aplikacijoms ir tobulam jų derėjimui su šiltais audiniais.

Trokštantiems spalvų, linksmo įvaizdžio patiks "Obsession" tema. Ji pilna drąsių derinių, įdomių raštų, smagių aplikacijų.

O fikcijos tema sužavės "švara", audiniais su smulkiais paveikslėliais, puikiai derančiomis žaismingomis detalėmis. Ši tema bus lyderė tarp klasikos gerbėjų.

 

Neišdildomiems rudens nuotykiams pasiruoškite iš anksto: išsirinkite patogiausią Sterntaler kepurę, puikiai derančią kaklaskarę, nepamainomus lietaus rūbus ir su nekantrumu laukite auksinio rudens :)

 

 

Užsisakykite Sterntaler naujienlaiškį ir gaukite naujienas bei nuolaidas.
Sterntaler - vokiška kokybė vaikamscircle