Pramogos lietuje

 

 

Mus džiuginanti saulė kartais ima ir pasislepia, o ją pakeičia apniukęs dangus ir šniokščiantis lietus, po savęs paliekantis telkšoti didelias balas. Gaiviu oru galima mėgautis ir tada, tik tam reikalinga tinkama apranga. Aprengus vaiką lietaus rūbais ir apavus jį botais galima braidyti po balas, žaisti kieme ir nebijoti peršlapti ar išsipurvinti.

STERNTALER lietaus rūbai nepraleidžia vandens, visos rūbelių siūlės specialiai užspaustos, kad vanduo pro jas neprasisunktų. Rūbai patogūs, nevaržo judesių, lengvai prižiūrimi. Jei žaidžiant rūbeliai išsitepa, užtenka juos nuvalyti drėgna šluoste. Be to, lietaus rūbai puikiai apsaugo nuo vėjo.

Atsižvelgiant į temperatūrą, lietaus rūbus galima pasirinkti su pašiltinimu arba be jo. Labai patogu turėti lietaus striukę su išsegamu pašiltinimu. Išsegtą pašiltinimą galima dėvėti kaip flyzinį bliuzoną vėsiomis dienomis, o atėjus lietui ant viršaus apvilkti lietaus striukę - ji tampa šilta, neperpučiama ir neperšlampanti. Išsegus iš striukės pašiltinimą ji tampa plona ir tinka darganotai vasaros dienai, o dėvima su pašiltinimui - pavasariui ir rudeniui.

Pasitelkite vaizduotę, išrinkite vaikui patogius lietaus rūbus, apaukite botais ir leiskite džiaugtis lietumi. Pamatysite, kiek laimės tai suteikia mažyliams.

 

 

 

Užsisakykite Sterntaler naujienlaiškį ir gaukite naujienas bei nuolaidas.
Sterntaler - vokiška kokybė vaikamscircle