D.U.K.
Ar sniego pirštinės neperšlampa?

Visos Sterntaler sniego pirštinės yra pagamintos iš drėgmei atsparaus Thinsulate audinio. Ši medžiaga termoizoliacinėmis savybėmis lenkia ančių pūkus, tačiau nesugeria drėgmės, greitai džiūsta ir sulaiko šilumą net sudrėkusi. Pirštinių išorinėje dalnų pusėje yra tvirta, graublėta, neperšlampanti medžiaga. Jos šiltos ir neperšlampančios, skirtos žaidimams su sniegu lauke. Būtinai atkreipkite dėmesį į oro temperatūrą, kad vaiko rankytės neperkaistų, nes pirštines rekomenduojame mūvėti šaltomis žiemos dienomis.

 

Ar galima su Sterntaler batukais vaikščioti lauke?

Sterntaler batukai skirti vežimėlyje sėdintiems vaikučiams arba bandanties žengti pirmuosius nedrąsisu žinsnelius. Net ir guminį paduką turintys batukai nėra pritaikyti vaikščiojimui lauke.

Kaip išsirinkti tinkamą miegmaišio dydį?

Prie vaiko ūgio reikia pridėti 10 centimetrų, kad būtų vietos vaiko kojytėms miegmaišyje.  Per mažas miegmaišis spaus kojytes, vaikui bus nepatogu. Per dideliame miegmaišyje vaikas gali "smukti" žemyn į miegmaišio vidų.

Ar galima lietaus rūbus dėvėti žiema?

Sterntaler lietaus rūbai yra dviejų rūšių: be pašiltinimo - skirti dėvėti šiltu lietingu oru ir su pašiltinimu - skirti vėsesniam rudeniniam orui. Šiltas mikroflysinis lietaus striukių pašiltinimas gali būti išsegamas ir šilta striukė virsta plona.

Nors lietaus rūbai su mikroflyso pašiltinimu yra šilti, tačiau jų dėvėti minusinėje temperatūroje nerekomenduojama. Juos vertėtų dėvėti lietingą ar darganotą rudenį ir ankstyvą pavasarį, kai oro temperatūra aukščiau nulio.

Kaip pasirinkti tinkamą kepurės dydį?

Minkštu metru išmatuokite vaiko galvos dydį. Ją reikia matuoti ovaliai: nuo kaktos leistis žemyn, virš/už ausyčių, apimant pakaušio sritį ir grįžtant iki kaktos. Jei išmatavus vaiko galvos dydį matote, kad apimtis yra 49 centimetrai, reikėtų rinktis 49 arba 51 dydžio kepurę (49 dydžio kepurė puikiai tiks dabar, 51 – tiks ir bus dėvima ilgesnį laiką).  Jei galvos apimtis 48 centimetrai, nepasimeskite pamatę, kad tai tarpinis dydis tarp Sterntaler kepurių. Tokiu atveju rekomenduojame rinktis didesnę kepurę - 49 dydžio.

 

 

Labai svarbu įvertinti ir vaiko plaukučių kiekį. Jei jų labai daug, jie pasipūtę – vertėtų rinktis dydžiu didesnę kepurę. Tas pats aktualu ir mergaitėms mėgstančioms nešioti viršugalvyje surištus plaukus. Taip surišti plaukai pailgina galvą ir įprasto dydžio gali būti per mažai, gali neuždengti ausų. Taip pat atkreipkite dėmesį į kepurės audinį: jei tai trikotažinė ar megzta kepurė, ji tampri, gali šiek tiek pasitempti ir prisitaikyti prie galvos, jei tai austa medžiaga ar neperšlampanti – ji nesitempia ir reikia parinkti puikiai tinkantį dydį/modelį pagal vaiko galvą, todėl geriausia būtų ją iš karto matuotis.

Renkant kepurę naujagimiui ar kūdikėliui svarbu kepurę pirkti tokio dydžio, kurį galės nešioti dabar. Maži vaikučiai ypatingai greitai auga ir rudenį puikiai tinkanti kepurė žiemą tikrai bus maža. Jei planuojate rudenį pirkti kepurę, kurią vaikas nešios žiemą, rinkite dydžiu ar dviem didesnę.

Jūsų klausimas:

Užsisakykite Sterntaler naujienlaiškį ir gaukite naujienas bei nuolaidas.
Sterntaler - vokiška kokybė vaikamscircle