Megztas organinės medvilnės pledas Megztas organinės medvilnės pledas Megztas organinės medvilnės pledas
  • Megztas organinės medvilnės pledas
Kodėl verta pirkti?
logo
  • 100% organinė medvilnė
  • Patogaus dydžio (80 x 100 cm)
  • Atitinka pasaulinį ekologiškos tekstilės standartą
Megztas organinės medvilnės pledas
Prekės kodas: 9271982
Spalva:

Minkštas ir malonus megztas pledukas neatsiejamas nuo mažylio kasdienybės. Pledukaslabai patogaus dydžio (80 x 100 cm), ne per didelis mažam vaikučio kūneliui ir juo patogu užkloti užsnūdusį mažylį. Būdravimo ir dienos žaidimų metu pledą galima patiesti, kad vaikučiui būtų šilta ir malonu, o šiltuoju sezonu patogu užkloti atvėsusį vaikutį sėdintį vežimėlyje.

Pledas minkštas, malonus, dviejų spalvų - vienoje nebalintos drobės ar rožinė spalva, kitoje - mėlyna. Jis pagamintas iš organinės medvilnės. Organinė medvilnė auginama natūraliai, nenaudojant cheminių trąšų, todėl puikiai tinka jautriai kūdikių odelei. Pasaulyje išauginama vos 1% organinės medvilnės.

Taip pat šie pledai yra sertifikuotas pagal Pasaulinį ekologiškos tekstilės standartą (GOTS - Global Organic Textile Standart). Remiantis šiuo standartu, privaloma laikytis griežtų aplinkosaugos reikalavimų ir privalu atitikti socialinius kriterijus. Dirbdami su Pasaulinės Ekologiškos Tekstilės Standarto (GOTS) sertifikuota įranga ir procesais, darbuotojai yra apsaugoti nuo toksiškų chemikalų. Be to, Pasaulinės Ekologiškos Tekstilės Standarto (GOTS) socialiniai kriterijai yra pagrįsti Tarptautinės darbo organizacijos (ILO - International Labour Organization) standartais, kurie draudžia dirbti vaikams ir apsaugo nuo priverstinio darbo.

Rekomenduojame
Sterntaler - vokiška kokybė vaikamscircle